Samorząd szkolny wspiera Odyseję Umysłu!

Uczniowie z samorządu szkolnego postanowili wesprzeć  odysejową  drużynę, która w maju wybiera się na światowe  spotkania Odyseuszy do Stanów Zjednoczonych. Wszyscy pomagamy naszym uczniom w zbieraniu funduszy na ten cel. W szkole organizowane są „słodkie śniadanka” podczas których samorząd włączył się ze  sprzedażą  ciast. Uzyskane fundusze zostaną przekazane dla naszych zwycięzców.

Inne działania samorządu to planowana wystawa prac plastycznych, które zostaną wywieszone  na pierwszym piętrze przy bibliotece po feriach świątecznych.  Dotyczyć będą problemu hałasu. Prosiliśmy wszystkich o zobrazowanie tematu wyciszenia szkoły ze względu na podjętą kampanię „Szkoła wolna od hałasu”. Nagrodzimy najlepsze pomysły, a wyróżnione  prace wydrukujemy  i umieścimy na terenie naszej szkoły.

Następnym problemem o którym dyskutuje samorząd szkolny jest szkolna segregacja śmieci. Szczególną aktywność w tej kwestii zgłosiła klas 5a – czekamy na ich pomysły!

Drodzy uczniowie – na nadchodzące święta życzymy Wam przyjemnych świąt spędzonych z najbliższymi, kolorowych pisanek, mokrego dyngusa i bogatego zajączka J.

Opiekunowie samorządu szkolnego K. Kubik i D. Krzaczkowska