Nasze sukcesy

Nasze sukcesy

NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SZCZECINA

Według nowych zasad:

Rok szkolny Ilość nagrodzonych uczniów
2017/2018 18
2016/2017 11
2015/2016 8

Według starych zasad:

Rok szkolny Ilość nagrodzonych uczniów
2014/2015 70
2013/2014 39
2012/2013 49
2011/2012 26
2011/2012 26
2009/2010 36
2008/2009 22

 

WYNIKI SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY OD 2015 ROKU (WEDŁUG NOWEJ FORMUŁY)

 

Rok szkolny Przedmiot Średnia szkoły Średnia województwa Średnia kraju Stanin (poziom szkoły) 
2015/2016 Język polski 81% 68% 71% 9
najwyższy
Matematyka 88% 50% 54%
Łącznie
I część egzaminu
85% 60% 63%
Język obcy
(angielski)
98% 69% 71%
Język obcy
(niemiecki)
98% 60% 61%
2014/2015 Język polski 88% 71% 73% 9
najwyższy
Matematyka 94% 58% 61%
Łącznie
I część egzaminu
91% 65% 67%
Język obcy 98% 77% 78%
WYNIKI SPRAWDZIANU SZÓSTOKLASISTY (STARA FORMUŁA)
Rok szkolny Średnia szkoły Średnia województwa Średnia kraju Stanin (poziom)
2013/2014 33p/40p
83%
62% 65% 9
najwyższy
2012/2013 34p/40p
85%
57% 60% 9
najwyższy
2011/2012 28,5p/40p
71%
55% 55% 9
najwyższy
2010/2011 33,75,/40p
84%
61% 63% 9
najwyższy
2009/2010 34,46p/40p
86%
59% 61% 9
najwyższy
2008/2009 30,4p/40p
76%
56% 57% 9
najwyższy

 

EGZAMINY DO GIMNAZJÓW NIEREJONOWYCH (GIMNAZJUM NR 16, 42, 46, 32, 14, 7, KATOLICKIE)
Rok szkolny Procent uczniów przyjętych w wyniku rekrutacji
2015/2016 74%
2014/2015 83%
2013/2014 60%
2012/2013 69%
2011/2012 60%
2010/2011 78%
2009/2010 73%
WYNIKI KONKURSÓW ZEWNĘTRZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2017/2018

Sesja jesienna

  • Konkurs kuratoryjny języka polskiego – 1 uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki – 6 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego, w tym jeden z bezbłędną pracą,
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 13 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 7 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  • Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – II miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – III miejsce drużynowo,
  • Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” – 97 laureatów (w tym 8 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),
  • Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z biologii – 3 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z historii – 1 laureat,
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – 4 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 1 laureat (1 miejsce w kraju), 5 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 10 laureatów, 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs fizyczny „Multitest” – 2 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs języka polskiego „Multitest” – 1 wyróżnienie,
  • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Multitest” –  2 laureatów, 6 wyróżnień,
  • Deutschfreund – 1 bardzo dobry wynik, 4 dobre wyniki,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Fun and Knowledge” – I miejsce drużynowo,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 2 laureatów, 2 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 3 laureatów, 19 wyróżnień,
  • Alfik Humanistyczny – 43 wyniki bardzo dobre, 19 wyników dobrych,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego PINGWIN – 7 laureatów (w tym jedno I miejsce w kraju), 3 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski chemiczny PINGWIN – 1 laureat.

Sesja zimowa

  • Konkurs kuratoryjny języka polskiego  – 1 finalista,
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki  – 4 laureatów (w tym 1 w województwie), 2 finalistów,
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 6 laureatów, 7 finalistów,
  • Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 7 finalistów,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII –  2 laureatów, 3 finalistów,
  • Konkurs historyczny organizowany przez LO XIII –  3 laureatów, 4 finalistów,
  • Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 3 finalistów,
  • Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 1 finalista,
  • Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO 5 – 2 laureat,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez LO 5 – 1 finalista
  • Olimpus z języka angielskiego – 16 laureatów,
  • Olimpus z języka polskiego – 2 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny KRĄG – 2 bardzo dobre wyniki, 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs „Biblia i przypowieści biblijne” – 1 wyróżnienie,
  • Międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem „Szóstoklasista na piątkę” – 2 laureatów,
  • Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 4 laureatów w etapie dzielnicowym, 4 laureatów w etapie miejskim, 1 laureat i 1 wyróżnienie w etapie wojewódzkim,
  • Międzyszkolny konkurs recytatorski „Dzieci recytują w języku niemieckim” – 3 laureatów, 2 wyróżnienie,
  • Egzaminy ECDL – moduł B3 (Przetwarzanie tekstów) – 9 uczniów, moduł B4 (Arkusze kalkulacyjne) – 10 uczniów.

Sesja wiosenna

  • Konkurs historyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 2 finalistów,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 1 laureat,
  • Konkurs językowy organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 1 finalista,
  • Konkurs „Odyseja Umysłu” –  pierwsze i drugie miejsce drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu,
    trzecie i siódme miejsce drużynowo w finale ogólnopolskim w Gdyni,
    pierwsze miejsce na Eurofestiwalu w Niemczech w konkursie drużynowym i w konkursie mix-teamów,
  • Międzyszkolny konkurs matematyczny „Maths In English” – 1 laureat, 1 finalista, I miejsce drużynowo,
  • Ogólnopolski konkurs informatyczny „Kodować każdy może” – 1 laureat (1 miejsce),
  • I wojewódzki konkurs na grafikę komputerową – 1 wyróznienie,
  • Konkurs informatyczny SCI#CODE – 1 finalista,
  • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Sprachdoktor”  – 12 wyników bardzo dobrych, 7 wyników dobrych,
  • Eko Planeta – 2 wyniki bardzo dobre, 42 wyróżnienia,
  • Konkurs przyrodniczy GALILEO – 2 wyróżnienia,
  • Konkurs chemiczny GALILEO – 1 laureat, 1 wyróżnienie,
  • Konkurs historyczny  GALILEO – 1 laureat, 2 wyróżnienia,
  • Konkurs języka niemieckiego GALILEO – 2 laureatów , 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs „English Ace” – 3 laureatów, 35 bdb wyników, 11 dobrych wyników,
  • Ogólnopolski konkurs „Mistrz Logicznego Myślenia” –  15 laureatów, 19 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „THE BIG CHALLENGE” – 15 uczniów w pierwszej dziesiątce w województwie na różnych poziomach,
  • Ogólnopolski konkurs OMNIBUS HUMANISTYCZNY – 21 wyników bardzo dobrych, 14 wyników dobrych,
  • Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny –  2 laureatów, 4 wyniki bardzo dobre, 36 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych ŚWIETLIK –  2 laureatów, 36 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego OLIMPUSEK – 1 laureat,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny MATEMATYKA PLUS – 87 laureatów, w tym 15 bezbłędnych prac,
  • Międzyszkolny konkurs językowy ROZGRYWKI MATEMATYCZNE – III miejsce drużynowo,
  • Wojewódzkie prezentacje amatorskich zespołów teatralnych – tytuł laureata,
  • Certyfikaty ECDL BASE (moduły B1, B2, B3, B4) – 4 uczniów,
  • Egzaminy ECDL – B1 (Podstawy pracy z komputerem) – 1, B3 (Przetwarzanie tekstów) – 4, B4 (Arkusze kalkulacyjne) – 4, S2 (Grafika menadżerska i prezentacyjna)  – 4.
WYNIKI KONKURSÓW ZEWNĘTRZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Sesja jesienna

  • Konkurs kuratoryjny języka polskiego – 1 uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki – 3 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 1 uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 5 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  • Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – I miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – I miejsce drużynowo,
  • Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” – 81 laureatów (w tym 11 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),
  • Ogólnopolski konkurs „Biologia PLUS” – 6 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs mitologiczny KLIO – 8 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 2 laureatów, 3 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 3 laureatów, 7 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Multitest” – 3 laureatów (1 bezbłędna praca), 4 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs języka polskiego „Multitest” – 3 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Multitest” –  2 wyróżnień,
  • Mali Mistrzowie Języka – 9 uczniów awansowało do II etapu,
  • Deutschfreund – 1 laureat, 4 bardzo dobre wyniki, 10 dobrych wyników,
  • Ogólnopolski konkurs „Wyspa Zagadek” – 1 laureat nagrody głównej,
  • Ogólnopolski konkurs informatyczny „Bóbr” – 1 laureat, 1 wyróżnienie,
  • Międzyszkolny konkurs literacki – II miejsce indywidualnie.

Sesja zimowa

  • Konkurs kuratoryjny języka polskiego  – 1 laureat (1 miejsce w województwie),
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki  – 2 laureatów (1 i 2 miejsce w województwie), 1 finalista,
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 1 laureat,
  • Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 5 laureatów (2 miejsce w województwie),
  • Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 1 finalista,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 5 finalistów,
  • Konkurs historyczny organizowany przez LO XIII –  2 laureatów, 4 finalistów,
  • Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 2 finalistów,
  • Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII –  2 laureatów, 3 finalistów,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 3 laureatów,
  • Konkurs humanistyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 1 laureat,
  • Konkurs języka angielskiego organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 2 laureatów,
  • Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO 5 – 1 laureat, 2 finalistów
  • Konkurs języka niemieckiego organizowany przez LO 5 – 1 laureat, 1 finalista
  • Konkurs matematyczny organizowany przez LO 5 – 1 laureat, 1 finalista
  • Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 2 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 4 laureat, 14 wyróżnień,
  • Alfik Humanistyczny – 1 laureat, 38 wyników bardzo dobrych, 22 wyniki dobre,
  • Olimpus z języka angielskiego – 9 laureatów,
  • Olimpusek z języka angielskiego – 2 laureatów,
  • Olimpus z historii – 1 laureat,
  • Olimpus z języka niemieckiego – 2 lauraetów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny KRĄG – 2 bardzo dobre wyniki, 4 wyróżnienia,
  • Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 3 laureatów, 2 wyróżnienia w etapie miejskim, 2 laureatów w etapie miejskim,
  • Konkurs „Odyseja Umysłu” –  pierwsze i drugie miejsce drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu, czwarte i ósme miejsce drużynowo w finale ogólnopolskim w Gdyni,
  • Międzyszkolny konkurs plastyczny KARNAWAŁ – 2 laureatów, 3 wyróżnienia,
  • Egzaminy ECDL – B1 (Podstawy pracy z komputerem) – 6, B3 (Przetwarzanie tekstów) – 6.

 

Sesja wiosenna

  • Międzyszkolna olimpiada języków obcych POLIGLOTEK – 7 laureatów,
  • Międzyszkolny konkurs matematyczny „Maths In English” – 1 laureat, 1 finalista, I miejsce drużynowo,
  • Olimpus z historii – 3 laureat,
  • Olimpus z języka polskiego – 1 lauraet,
  • Eko Planeta – 45 wyróżnień,
  • Konkurs przyrodniczy GALILEO – 5 laureatów, 11 wyróżnień,
  • Konkurs matematyczny GALILEO – 16 laureatów (w tym jedna bezbłędna praca), 4 wyróżnienia,
  • Konkurs historyczny  GALILEO – 4 laureatów (w tym jedna bezbłędna praca) , 4 wyróżnienia,
  • Konkurs języka niemieckiego GALILEO – 2 laureatów , 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs „English Ace” – 3 laureatów, 3 bdb wyniki, 5 dobrych wyników,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „THE BIG CHALLENGE” – 5 laureatów,
  • Sprachdoktor – 1 laureat, 13 wyników bardzo dobrych, 18 wyników dobrych,
  • Konkurs edukacji wczesnoszkolnej ZUCH – 16 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs OMNIBUS HUMANISTYCZNY – 23 wyników bardzo dobrych, 26 wyników dobrych
  • Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny –  2 wyniki bardzo dobre, 34 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych ŚWIETLIK –  4 laureatów, 28 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny EDI-Panda – 2 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego  EDI-Panda – 3 laureatów, 7 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Początki Państwa Polskiego” – 1 laureat,
  • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego  ALBUS – 5 laureatów, 9 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny  ALBUS – 2 laureatów, 1 wyróżnienie,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny MATEMATYKA PLUS – 92 laureatów, w tym 15 bezbłędnych prac,
  • Międzyszkolny konkurs MISTRZ MATEMATYKI – 1 laureat (II miejsce),
  • Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy MATEMATYKA W MUNDURZE – III miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolny konkurs językowy PODRÓŻE JĘZYKOWE – II miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego – I miejsce drużynowo, II miejsce w konkursie na pracę plastyczną,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego CHECK YOUR ENGLISH – I i III miejsce indywidualnie,
  • Wojewódzki konkurs recytatorski – 1 laureat, 1 wyróżnienie,
  • Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego org. przez SP 61 – 2 laureatów w konkursie językowym, II miejsce w konkursie plastycznym, I i II miejsce w konkursie teatralnym, I miejsce w konkursie piosenki,
  • Przegląd małych form teatralnych w języku niemieckim – I miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolne dyktando z języka niemieckiego org. przez Szkołę TAK – 3 laureatów,
  • III wojewódzki konkurs języka angielskiego PARADE – 3 laureatów,
  • Konkurs na gazetę codzienną org. przez Muzeum Narodowe – I miejsce drużynowo, wyróżnienie,
  • Egzaminy ECDL – B1 (Podstawy pracy z komputerem) – 1, B2 (Podstawy pracy w sieci) –14, B3 (Przetwarzanie tekstów) – 1.
WYNIKI KONKURSÓW ZEWNĘTRZNYCH W ROKU SZKOLNYM 2015/2016

Sesja jesienna

  •  Konkurs kuratoryjny języka polskiego – 2 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  •  Konkurs kuratoryjny z matematyki – 4 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  •  Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 3 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  •  Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 3 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  •  Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – II miejsce drużynowo,
  •  Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – II miejsce drużynowo,
  •  Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” – 84 laureatów (w tym 8 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),
  •  Ogólnopolski konkurs „Biologia PLUS” – 11 laureatów,
  •  Ogólnopolski konkurs „Historia PLUS” – 6 laureatów,
  •  Ogólnopolski konkurs mitologiczny KLIO – 14 laureatów,
  •  Ogólnopolski konkurs historyczny „Wielcy Polacy” – 1 laureat,
  •  Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 1 laureat,
  •  Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 3 laureatów, 3 wyróżnienia,

 

Sesja zimowa

  •  Konkurs kuratoryjny języka polskiego  – 1 laureat,
  •  Konkurs kuratoryjny z matematyki  – 4 finalistów,
  •  Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 3 laureatów,
  •  Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 3 laureatów,
  •  Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO XIII – 3 laureatów, 1 finalista,
  •  Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII –  4 finalistów,
  •  Konkurs historyczny organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 1 finalista,
  •  Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat,
  •  Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 2 finalistów,
  •  Konkurs matematyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 3 laureatów,
  •  Konkurs humanistyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 1 laureat,
  •  Konkurs języka angielskiego organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 1 laureat,
  •  Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO 5 – 2 laureatów,
  •  Konkurs języka niemieckiego organizowany przez LO 5 – 1 laureat,
  •  Konkurs matematyczny organizowany przez LO 5 – 1 laureat,
  •  Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 1 laureat,
  •  Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 1 laureat, 9 wyróżnień,
  •  Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego PIONIER – 5 wyróżnień,
  •  Alfik Humanistyczny – 17 wyników bardzo dobrych, 14 wyników dobrych,
  •  Międzyszkolny konkurs Mali Mistrzowie Języka – 3 finalistów,
  •  Olimpus z języka angielskiego – 29 laureatów,
  •  Olimpusek z języka angielskiego – 7 laureatów,
  •  Olimpus z historii – 1 laureat,
  •  Olimpus z języka niemieckiego – 5 lauraetów,
  •  Olimpus z języka polskiego – 1 laureat,
  •  Olimpus z przyrody – 1 laureat,
  •  Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Dlaczego?” – 12 laureatów,
  •  Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 2 wyróżnienia w etapie miejskim,
  •  Konkurs „Odyseja Umysłu” –  drugie i siódme miejsce drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu,
    trzynaste miejsce drużynowo w finale ogólnopolskim w Gdyni,
  •  Międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem – 7 laureatów,
  •  Międzyszkolny konkurs mitologiczny – 1 laureat,
  •  Międzyszkolny turniej ringo – I miejsce drużynowo,
  •  Międzyszkolna olimpiada języków obcych POLIGLOTEK – 16 osób awansowało do drugiego etapu,
  •  Międzyszkolny konkurs matematyczny „Maths In English” – 2 laureatów,
  •  Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych – 21 uczniów z zaliczonym kolejnym modułem (B1-1, B2-1, B3-8, B4-11)

 

Sesja wiosenna

  •  Eko Planeta – 1 laureat, 41 wyróżnień,
  •  Konkurs przyrodniczy GALILEO – 5 wyróżnień,
  •  Konkurs matematyczny GALILEO – 10 laureatów , 12 wyróżnień,
  •  Konkurs historyczny  GALILEO – 1 laureat , 1 wyróżnienie,
  •  Konkurs języka niemieckiego GALILEO – 3 laureatów , 3 wyróżnienia,
  •  Ogólnopolski konkurs „English Ace” – 1 laureat, 3 bdb wyniki, 3 dobre wyniki,
  •  Sprachdoktor – 24 wyniki bardzo dobre, 22 wyniki dobre,
  •  Konkurs edukacji wczesnoszkolnej ZUCH – 25 laureatów,
  •  Ogólnopolski konkurs OMNIBUS HUMANISTYCZNY – 20 wyników bardzo dobrych, 26 wyników dobrych
  •  Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny –  1 laureat (bezbłędna praca), 8 wyników bardzo dobrych, 25 wyróżnień,
  •  Ogólnopolski konkurs Wyspa Zagadek– 1 finalista etapu krajowego,
  •  Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych ŚWIETLIK –  10 laureatów (w tym 2 bezbłędne prace), 35 wyróżnień,
  •  Ogólnopolski konkurs historyczny EDI-Panda – 1 laureat,
  •  Ogólnopolski konkurs języka angielskiego  EDI-Panda – 8 laureatów (w tym jedna bezbłędna praca), 17 wyróżnień,
  •  Ogólnopolski konkurs języka polskiego EDI-Panda – 3 wyróżnienia,
  •  Ogólnopolski konkurs historyczny „Początki Państwa Polskiego” – 1 laureat, 4 wyróżnienia,
  •  Ogólnopolski konkurs matematyczny MATEMATYKA PLUS – 83 laureatów, w tym 19 bezbłędnych prac,
  •  Ogólnopolski konkurs przyrodniczy BIOLOGIA PLUS – 8 laureatów,
  •  Wojewódzki konkurs recytatorski – 1 laureat, 1 wyróżnienie,
  •  Międzyszkolne zawody sportowe „Test sprawności fizycznej” – 1 miejsce drużynowo
  •  Międzyszkolny konkurs językowy POLIGLOTEK – 1 laureat, 1 finalista,
  •  Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego org. przez SP 61 – 2 finalistów,
  •  Przegląd małych form teatralnych w języku niemieckim – II miejsce drużynowo,
  •  Festiwal języka niemieckiego org. przez ZS nr 13 – 2 laureatów,
  •  Międzyszkolne dyktando z języka niemieckiego org. przez Szkołę TAK – 3 laureatów,
  •  II wojewódzki konkurs języka angielskiego PARADE – 2 laureatów,
  •  Międzyszkolny konkurs ortograficzny – 4 laureatów,
  •  Konkurs na gazetę codzienną org. przez Muzeum Narodowe – II miejsce drużynowo,
  •  Międzyszkolny turniej matematyczno-przyrodniczo-informatyczny – IV i VI miejsce drużynowo,
  •  XI turniej matematyczno-przyrodniczy „Z mateMOTYKĄ na słońce” – I miejsce drużynowo,
  •  XI międzyszkolny konkurs matematyczny „Rusz głową” – 3 laureatów,
  •  Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL BASE – 11 osób.