Kadra pedagogiczna

Dyrektor Szkoły – Marzena Ukraińska
Wicedyrektor Szkoły – Małgorzata Firsiof

Pedagog szkolny – Krystyna Kubik
Sekretarz Szkoły – Agnieszka Trojanowska
Bibliotekarz szkolny – Danuta Krzaczkowska
Logopedia, terapia pedagogiczna – Elżbieta Brodkiewicz

 

Wychowawcy klas :

  • Klasa 0 – Beata Ciesielczyk
  • Klasa 1a – Magdalena Zaborowska-Zagórska
  • Klasa 1b – Katarzyna Michoń
  • Klasa 1c – Katarzyna Klusek
  • Klasa 2a – Urszula Smolny
  • Klasa 2b – Krzysztof Grala
  • Klasa 3a – Dorota Osak
  • Klasa 3b – Małgorzata Cimosz
  • Klasa 4a – Teresa Popow
  • Klasa 4b – Tamara Rydz
  • Klasa 4c – Czesława Szczepańska
  • Klasa 5a – Malwina Jaskulska
  • Klasa 5b – Małgorzata Morgownik
  • Klasa 5c – Aneta Nowicka
  • Klasa 6a – Przemysław Stecewicz
  • Klasa 6b – Przemysław Kowalski
  • Klasa 7a – Małgorzata Ścibor
  • Klasa 7b – Ewa Litwiniuk
  • Klasa 7c – Anna Stachów
  • Klasa 8b – Beata Adamowicz
  • Klasa 8c – Katarzyna Gągalska, matematyka

 

Nauczyciele przedmiotów:

  • Irena Karolczyk-Warcok
  • Joanna Popławska
  • Małgorzata Firsiof
  • Jolanta Kamińska-Bożko
  • Bożena Mikłaszewicz
  • Teresa Pietruszewska-Czech
  • Joanna Mrozik
  • Dorota Kowalewska
  • Wioletta Zaręba
  • Magdalena Dżaman
  • Barbara Rakicka
  • Iwona Letko
  • Magdalena Sałata
  • Irena Pacan
  • Agnieszka Podraza
  • Marzena Ukraińska
  • Barbara Markowska
  • Elżbieta Brodkiewicz

 

Kadra pedagogiczna

Dyrektor Szkoły – Marzena Ukraińska
Wicedyrektor Szkoły – Małgorzata Firsiof

Pedagog szkolny – Krystyna Kubik
Sekretarz Szkoły – Agnieszka Trojanowska
Bibliotekarz szkolny – Danuta Krzaczkowska
Logopedia, terapia pedagogiczna – Elżbieta Brodkiewicz

 

Wychowawcy klas:

  • Klasa 0 – Beata Ciesielczyk
  • Klasa 1a – Magdalena Zaborowska-Zagórska
  • Klasa 1b – Katarzyna Michoń
  • Klasa 1c – Katarzyna Klusek
  • Klasa 2a – Urszula Smolny
  • Klasa 2b – Krzysztof Grala
  • Klasa 3a – Dorota Osak
  • Klasa 3b – Małgorzata Cimosz
  • Klasa 4a – Teresa Popow
  • Klasa 4b – Tamara Rydz
  • Klasa 4c – Czesława Szczepańska
  • Klasa 5a – Malwina Jaskulska
  • Klasa 5b – Małgorzata Morgownik
  • Klasa 5c – Aneta Nowicka
  • Klasa 6a – Przemysław Stecewicz
  • Klasa 6b – Przemysław Kowalski
  • Klasa 7a – Małgorzata Ścibor
  • Klasa 7b – Ewa Litwiniuk
  • Klasa 7c – Anna Stachów
  • Klasa 8b – Beata Adamowicz
  • Klasa 8c – Katarzyna Gągalska

 

Nauczyciele przedmiotów:

  • Irena Karolczyk-Warcok
  • Joanna Popławska
  • Małgorzata Firsiof
  • Jolanta Kamińska-Bożko
  • Bożena Mikłaszewicz
  • Teresa Pietruszewska-Czech
  • Joanna Mrozik
  • Dorota Kowalewska
  • Wioletta Zaręba
  • Magdalena Dżaman
  • Barbara Rakicka
  • Iwona Letko
  • Magdalena Sałata
  • Irena Pacan
  • Agnieszka Podraza
  • Marzena Ukraińska
  • Barbara Markowska
  • Elżbieta Brodkiewicz