Kadra pedagogiczna

Dyrektor Szkoły – Marzena Ukraińska
Wicedyrektor Szkoły – Malwina Jaskulska Głowala i Urszula Smolny ​

Pedagog szkolny, doradztwo zawodowe – Krystyna Kubik
Psycholog szkolny – Judyta Leciej
Sekretarz Szkoły – Agnieszka Trojanowska
Bibliotekarz szkolny – Danuta Krzaczkowska

Wychowawcy klas :

  • Klasa 0  –  Ewa Litwiniuk
  • Klasa 1a – Dorota Osak
  • Klasa 1b – Wioletta Zaręba
  • Klasa 2a – Katarzyna Klusek
  • Klasa 2b – Magdalena Zaborowska-Zagórska
  • Klasa 2c – Katarzyna Michoń
  • Klasa 3a – Krzysztof Grala
  • Klasa 3b – Urszula Smolny
  • Klasa 4a – Aneta Nowicka
  • Klasa 4b – Małgorzata Morgownik
  • Klasa 5a – Przemysław Kowalski
  • Klasa 5b – Małgorzata Kuszyk
  • Klasa 5c – Aneta Chrapek
  • Klasa 6a – Małgorzata Firsiof
  • Klasa 6b – Jadwiga Kurzydłowska
  • Klasa 7a – Katarzyna Gągalska
  • Klasa 7b – Anna Stachów
  • Klasa 8a – Przemysław Stecewicz
  • Klasa 8b – Beata Adamowicz
  • Klasa 8c – Czesława Szczepańska

Nauczyciele przedmiotów:

  • Marzena Ukraińska
  • Joanna Popławska
  • Teresa Popow
  • Justyna Siadak
  • Malwina Jaskulska – Głowala
  • Joanna Mrozik
  • Iwona Grodkowska
  • Maja Jaskuła
  • Błażej Gruszczyński
  • Barbara Rakicka
  • Bożena Mikłaszewicz
  • Jolanta Kamińska-Bożko
  • Anna Sydor
  • Iwona Letko
  • Elżbieta Brodkiewicz
  • Agnieszka Florczak
  • Anna Maciocha
  • Edyta Borkowska
  • Joanna Szwacińska
  • Róża Wilkowska

Kadra pedagogiczna

 

Dyrektor SzkołyMarzena Ukraińska
Wicedyrektor SzkołyMalwina Jaskulska Głowala i Urszula Smolny ​

Pedagog szkolny, doradztwo zawodowe – Krystyna Kubik
Psycholog szkolny – Judyta Leciej
Sekretarz Szkoły – Agnieszka Trojanowska
Bibliotekarz szkolny – Danuta Krzaczkowska

 

Wychowawcy klas :

  • Klasa 0  –  Ewa Litwiniuk
  • Klasa 1a – Dorota Osak
  • Klasa 1b – Wioletta Zaręba
  • Klasa 2a – Katarzyna Klusek
  • Klasa 2b – Magdalena Zaborowska-Zagórska
  • Klasa 2c – Katarzyna Michoń
  • Klasa 3a – Krzysztof Grala
  • Klasa 3b – Urszula Smolny
  • Klasa 4a – Aneta Nowicka
  • Klasa 4b – Małgorzata Morgownik
  • Klasa 5a – Przemysław Kowalski
  • Klasa 5b – Małgorzata Kuszyk
  • Klasa 5c – Aneta Chrapek
  • Klasa 6a – Małgorzata Firsiof
  • Klasa 6b – Jadwiga Kurzydłowska
  • Klasa 7a – Katarzyna Gągalska
  • Klasa 7b – Anna Stachów
  • Klasa 8a – Przemysław Stecewicz
  • Klasa 8b – Beata Adamowicz
  • Klasa 8c – Czesława Szczepańska


Nauczyciele przedmiotów:

  • Marzena Ukraińska
  • Joanna Popławska
  • Teresa Popow
  • Justyna Siadak
  • Malwina Jaskulska – Głowala
  • Joanna Mrozik
  • Iwona Grodkowska
  • Maja Jaskuła
  • Błażej Gruszczyński
  • Barbara Rakicka
  • Bożena Mikłaszewicz
  • Jolanta Kamińska-Bożko
  • Anna Sydor
  • Iwona Letko
  • Elżbieta Brodkiewicz
  • Agnieszka Florczak
  • Anna Maciocha
  • Edyta Borkowska
  • Joanna Szwacińska
  • Róża Wilkowska