Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

  • Klub Przyjaciół Odysei Umysłu – klasy 4 (soboty wg terminarza)

Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

  • Klub Przyjaciół Odysei Umysłu – klasy 4 (soboty wg terminarza)
Poniedziałek
1. lekcja: 08:00-08.45
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 2
7. lekcja: 13:45-14:30
  • JOGA – 1AC
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 2
8. lekcja: 14:35-15:20
  • JOGA – 2AB
  • ZABAWY Z ORTOGRAFIĄ – 2
  • KOT TWÓRCZY – 2
  • PIŁKA SIATKOWA – 2-3
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 3
  • KOŁO PLASTYCZNE – 13
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 5
  • KOŁO PRZYRODNICZE – 5-6
  • K. KOMPUTEROWE SUPERKODERZY – 5-6
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CAMBRIDGE KET – 5-6
  • ABC MATEMATYKI – 6
9. lekcja: 15:25-16:10
  • PRACOWNIA WYOBRAŹNI – 2-3
  • JOGA – 3AB
  • KOT TWÓRCZY – 3
  • KOŁO GEOGRAFICZNE – 5-8
  • PIŁKA SIATKOWA – 4-8
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CAMBRIDGE PET – 6-7
  • KOŁO BIOLOGICZNE – 7-8
  • KOŁO KOMPUTEROWE – 7-8
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 8
15:30-16:30
  • PIŁKA NOŻNA (ul. Cyryla i Metodego) – 0-3
10. lekcja: 16.15-17.00
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CAMBRIDGE FCE – 7-8

 

Wtorek
1. lekcja: 08:00-08:45
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 6
  • KOŁO ECDL – 6
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 7AB
7. lekcja: 13:45-14:30
  • SZKOLNY KLUB GIER PLANSZOWYCH 0-5
  • AIKIDO – 1
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 1
8. lekcja: 14:35-15:20
  • SZKOLNY KLUB GIER PLANSZOWYCH 0-5
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 2
  • AIKIDO – 3
  • ZESPÓŁ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNY – 3
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 4A
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 5
  • KOŁO DZIENNIKARSKIE – 5
9. lekcja: 15:25-16:10
  • KOŁO FILATELISTYCZNE – 0-6
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • AIKIDO – 2
  • PRACOWNIA WYOBRAŹNI – 2-3
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 3
  • KOŁO HISTORYCZNE – 4-8
  • KOŁO HUMANISTYCZNE- 6-7
  • KOŁO FIZYCZNE – 8

 

Środa
1. lekcja: 13:45-14:30
  • ZABAWY Z ORTOGRAFIĄ – 3A
8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • ZESPÓŁ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNY – 2
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CAMBRIDGE STARTES – 3
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 3
  • ZABAWY Z ORTOGRAFIĄ – 3B
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CAMBRIDGE MOVERS – 4
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 4
  • KOŁO TEATRALNE 4-8
  • KOŁO ECDL – 5
  • BĘBNY AFRYKAŃSKIE – gr. początkująca
9. lekcja: 15:25-16:10
  • KOŁO KOMPUTEROWE SUPERKODERZY – 4
  • KOŁO KARAOKE – 4-8
  • KOŁO KRASOMÓWCZE – 4-8
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 5
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINU CAMBRIDGE FLYERS – 5
  • BĘBNY AFRYKAŃSKIE – gr. zaawansowana
15:45-16:30
  • BASEN – 1, 6, 8
16:30-17:15
  • BASEN – 7

 

Czwartek
1. lekcja: 8:00-8:45
  • Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT – 2
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 7C
6. lekcja 12.40-13.25
  • AIKIDO – 0
7. lekcja: 13:45-14:30
  • AIKIDO – 1
8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 1
  • Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT – 1
  • AIKIDO – 3
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 4BC
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 4-5
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 6
9. lekcja: 15:25-16:10
  • AIKIDO – 2
  • KOŁO HISTORYCZNE – 4-8
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 7
  • KOŁO ECDL – 8
  • KOŁO POLONISTYCZNE – 8
  • ABC MATEMATYKI – 4
  • KOŁO FIZYCZNE – 7
15:45-16:30
  • BASEN 3 i 5

 

Piątek

 

1. lekcja: 08.00-08:45
  • MISTRZOWIE KODOWANIA – 3
7. lekcja: 13:45-14:30
  • JOGA – 0 i 1B
  • KOŁO PLASTYCZNE – 0-3
  • KOŁO SZACHOWE – grupa początkująca
8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 1
  • RADOŚĆ ŚPIEWANIA – 1-3
  • ABC MATEMATYKI – 5
  • KOŁO SZACHOWE – grupa początkująca
9. lekcja: 15:25-16:10
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • KOŁO MIŁOŚNIKÓW FRANCJI – 6-7
  • KOŁO CHEMICZNE – 7-8
  • KOŁO ECDL – 7
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 8
  • KOŁO SZACHOWE – grupa zaawansowana
15:25-17:00
  • Odyseja Umysługrupa konkursowa
15:45-16:30
  • BASEN 0, 2, 4

 

GODZINY KONSULTACJI DLA UCZNIÓW
L.P. Nazwisko i Imię Przedmiot Dzień tygodnia Godzina
1 Adamowicz Beata historia piątek 14.35-15.20
15.25-16.10
2 Dżaman Magdalena j. niemiecki czwartek 15.25-16.10
3 Firsiof Małgorzata matematyka wtorek
czwartek
15.25-16.10 kl.7
14.35-16.10 kl.4a
4 Gągalska Katarzyna matematyka wtorek 14.35-15.20 kl.6
15.25-16.10 kl.8
5 Jaskulska-Głowala j. angielski wtorek
środa
15.25-16.10
15.25-16.10
6 Karolczyk-Warcok Irena j. polski czwartek 15.25-16.10
7 Pietruszewska Teresa geografia poniedziałek 16.15-17.00
8 Ścibor Małgorzata j. polski środa
czwartek
15.25-16.10 kl.6
15.25-16.10 kl.7
9 Popow Teresa j. polski poniedziałek 14.35-15.20
10 Morgownik Małgorzata j. angielski wtorek 15.25-16.10
11 Kowalewska Dorota j. angielski wtorek
środa
08.00-08.45 kl.7bc
14.35-15.20 kl.4
12 Nowicka Aneta matematyka poniedziałek
wtorek
15.25-16.10 kl.5
15.25-16.10 kl.4bc
13 Mikłaszewicz Bożena fizyka wtorek 16.15-17.00
14 Popławska Joanna j. polski wtorek 15.25-16.10
15 Rakicka Barbara biologia wtorek 15.25-16.10
16 Rydz Tamara j. niemiecki poniedziałek 15.25-16.10
17 Stachów Anna j. niemiecki wtorek 16.15-17.00
18 Stecewicz Przemysław informatyka wtorek 14.35-15.20 kl.4-6
15.25-16.10 kl.7-8
19 Szczepańska Czesława j. angielski środa
piątek
15.25-16.10 kl.4
14.35-15.20 kl.6
20 Kamińska Jolanta przyroda
piątek 16.15-17.00

 

Na temat zajęć sportowych