Zajęcia pozalekcyjne 2021/2022

Zajęcia pozalekcyjne 2021/2022

Poniedziałek
   1. lekcja: 08:00-08.45
  • ZABAWY Z ORTOGRAFIĄ – 3
   8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 1
  • ZESPÓŁ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNY – 2
  • KOT TWÓRCZY – 2-3
  • AIKIDO – 3
  • KOŁO HISTORYCZNE – 4
  • ABC MATEMATYKI – 4ab
  • ABC MATEMATYKI – 4c
  • SUPERKODERZY – 4
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 5
   9. lekcja: 15:25-16:10
  • AIKIDO – 2
  • ZESPÓŁ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNY – 3
  • ABC MATEMATYKI 6
  • YLE CAMBRIDGE PET – 7
  • ECDL – 7
  • KOŁO FIZYCZNE – 7-8
  • ABC MATEMATYKI – 8
   @ 17.00-17.45
  • KOŁO BIOLOGICZNE – 7-8 (praca zdalna Teams)
   @ 18.00-18.45
  • ECDL – 6 (praca zdalna Teams)
Wtorek
   6. lekcja: 12:40-13:35
  • AIKIDO – 0
   7. lekcja: 13:45-14:30
  • AIKIDO – 2
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 2
   8. lekcja: 14:35-15:20
  • AIKIDO – 1
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 1
  • KOŁO JĘZYKA POLSKIEGO – 4
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 4c
  • ABC MATEMATYKI – 5
  • ROBOTYKA – 5
  • KOŁO HISTORYCZNE – 5-6
   9. lekcja: 15:25-16:10
  • RADOŚĆ ŚPIEWANIA – 1-5
  • AIKIDO – 3
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 3
  • KOŁO TEATRALNE 4-8
  • YLE CAMRIDGE KET 6-7
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 7
  • KOŁO MATEMATYCZNE -8
  • ECDL – 8
  @ 17:00-17:46
  • JĘZYK POLSKI (przygotowanie do egzaminów) – 8 (praca zdalna Teams)
Środa
   1. lekcja: 08:00-08:45
  • KOŁO KOMPUTEROWE – 2
   7. lekcja: 13:45-14:30
  • JOGA – 0
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 1c
   8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • JOGA – 2
  • ZABAWY Z ORTOGRAFIĄ – 2
  • PIŁKA SIATKOWA – 2-3
  • MISTRZOWIE KODOWANIA – 3
  • KOŁO LINGWISTYCZNE – 3
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 4ab
  • YLE CAMRIDGE FLYERS – 5
   9. lekcja: 15:25-16:10
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • YLE CAMRIDGE STARTERS – 3
  • YLE CAMRIDGE MOVERS – 4
  • PIŁKA SIATKOWA – 4-6
   15:45-16:30
  • BASEN – 1abc, 7abc
   16.30-17.15
  • BASEN – 8 abc
Czwartek
 7. lekcja: 13:45-14:30
  • AIKIDO – 1
 8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO LINGWISTYCZNE – 2
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 4
  • YLE CAMBRIDGE MOVERS – 4
 9. lekcja: 15:25-16:10
  • KOŁO INFORMATYCZNE – 6
  • KOŁO KONKURSOWE WOS – 7-8
  • YLE CAMBRIDGE FCE – 7-8
  • KOŁO CHEMICZNE – 7-8
  10. lekcja: 16:15-17:00
  • KOŁO JĘZYKA POLSKIEGO – 7
 15:45-16:30
  • BASEN – 3ab, 5ab, 6ab
  @ 16:30-17.15
  • JĘZYK POLSKI (przygotowanie do egzaminów) – 8 (praca zdalna Teams)
Piątek
   1. lekcja: 08:00-08:45
  • KOŁO KOMPUTEROWE – 1
   7. lekcja: 13:45-14:30
  • JOGA – 3
   8. lekcja: 14:35-15:20
  • JOGA – 1
  • KOŁO KULTUROW0-JĘZYKOWE “Around the UK” – 5
  • KOŁO GEOGRAFICZNE – 5-6
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 6
   9. lekcja: 15:25-16:10
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • KOŁO HISTORYCZNE (konkursowe) – 7-8
  • KOŁO INFORMATYCZNE – 7-8
   15:25-17:00
  • ODYSEJA UMYSŁU – grupy konkursowe
   15:45-16:30
  • BASEN – “0”, 2ab, 4abc

 

Sobota
  • 10:00-10:45
  • FIT IN DEUTSCH – 6
  • raz w miesiącu wg ogłoszeń
  • KOŁO PRZYRODNICZE – 4

 

GODZINY KONSULTACJI DLA UCZNIÓW

 

lp Nazwisko i imię Dzień tygodnia Godzina
1 Adamowicz Beata poniedziałek 15.25-16.10
2. Aneta Chrapek poniedziałek 14.35-15.30
3 Jaskuła Maja poniedziałek 15.25-16.10
4 Firsiof Małgorzata poniedziałek
czwartek
15.25-16.10    (kl. 7)
14.35-15.20    (kl .5)
5 Gągalska Katarzyna środa
piątek
15.25-16.10    (kl. 4ab)
15.25-16.10    (kl. 6)
6 Jaskulska-Głowala wtorek
czwartek
15.25-16.10    (kl. 8)
15.25-16.10    (kl. 4)
7 Gruszczyński Błażej piątek 16.15-17.00
8 Kowalewska Dorota poniedziałek 16.30-17.15    (TEAMS wg potrzeb)
9 Kamińska Jolanta wtorek 15.25-16.10
10 Kurzydłowska Jadwiga wtorek 15.25-16.10
11 Mikłaszewicz Bożena poniedziałek 16.15-17.00
12 Morgownik Małgorzata wtorek 15.25-16.10
13 Mrozik Joanna wtorek 14.35-15.20
14 Nowicka Aneta wtorek
środa
16.15-17.00    (kl. 8)
14.35-15.20    (kl. 4c)
15 Popławska Joanna poniedziałek 15.25-16.10
16 Popow Teresa wtorek 14.35-15.20
17 Rakicka Barbara środa 15.25-16.10
18 Sydor Anna piątek 15.25-16.10
19 Stachów Anna czwartek 14.30-15.20
20 Stecewicz Przemysław środa
poniedziałek
15.25-16.10    (kl. 4)
17.15-18.00    (kl. 5-8 TEAMS)
21 Szczepańska Czesława środa 14.35-15.20
22 Siadak Justyna czwartek 15.25-16.10

 

Na temat zajęć sportowych