Ruszyła Szlachetna Paczka! Jesteśmy już po wyborze Rodziny, której będziemy starać się pomóc – w tym roku jest to Pani Katarzyna i jej trójka dzieci dzieci: Maciej (lat 13), Marlena (lat 11) i najmłodsza, sześcioletnia Julka. Dzieci wraz z mamą spędzają wiele czasu wspólnie, dzielą różne pasje, uprawiają razem sport. Syn Maciej fascynuje się komputerami i uczęszcza na zajęcia z programowania, córki Marlena i Julia ćwiczą taniec i lekkoatletykę.

Od poniedziałku rozpoczęliśmy akcję smakowitych, śniadaniowych przekąsek, serwowanych przez naszych uczniów. Jest słodko i przepysznie! W sekretariacie możemy również wpłacać darowizny, wszystkie zebrane pieniądze zasilą fundusz pomocowy, który przeznaczony zostanie na zakup niezbędnych rzeczy dla naszej Rodziny. Jak co roku, przyjmujemy też dary rzeczowe.

Ostatni okres dla Pani Katarzyny i jej dzieci był  bardzo trudny i smutnym czasem, my możemy to zmienić. Przywróćmy im nadzieję, pokażmy że nie są sami i dajmy choć odrobinę wsparcia. Włączmy w to całą społeczność naszej szkoły. Zmobilizujmy wspólnie nasze siły. KTO MOŻE – NIECH POMOŻE!

Zespół Szlachetnej Paczki