Za nami Szkolna Zabawa Karnawałowa dla uczniów klas 4-6 pod  hasłem „ Karnawałowy Dzień Dobrego Słowa”. Uczniowie klas szóstych przygotowali krótkie wiersze o każdej klasie i nauczycielach, które odczytane zostały na początku zabawy, aby dobrym słowem wprawić wszystkich w miły nastrój. Trzeba przyznać, że osiągnęli założony cel! Po „dobrych słowach” rozpoczęła się dyskoteka i prezentacja dziwnych fryzur oraz karnawałowych przebrań.  Oklaskami nagradzano uczniów, którzy z dużym wdziękiem zaprezentowali się na  szkolnym dywanie. W tym czasie rozpoczęły się rozgrywki komputerowe prowadzone przez niezastąpionego p. Przemka. Wyłoniony został Mistrz Klawiatury, którym została… uczennica klasy 5a – Marlena. Gratulujemy!

W sali przyrody można było oglądnąć filmy prezentowane przez p. Basię. Również i ta forma spędzania czasu miała swoich zwolenników. Na pierwszym piętrze wychowawcy klas czwartych zapraszali do rozgrywek z wykorzystaniem gier planszowych i strategicznych, a w klasie matematycznej p. Kasia prezentowała  orgiami. Znalazła się też grupa osób, która wykonała model Piramidy Sierpińskiego. Efekt ich pracy jest prezentowany w holu szkoły.

Podczas dyskoteki odbyły się dwa pokazy tańca nowoczesnego z warsztatami. Młodzi tancerze zaprezentowali wysoki poziom umiejętności tanecznych i  gorąco  zostali przyjęci przez naszych uczniów.  Może w przyszłym to uczniowie pokażą swoje taneczne zdolności?

Na zakończenie imprezy, aby wzmocnić nadwątlone siły, wszyscy zostali zaproszeni na pizzę. Zabawę podsumowano wręczeniem nagród  i zaproszeniem na przyszłoroczny karnawał. Do zobaczenia za rok!

Samorząd szkolny