Rozpoczynamy nowe działania naszego samorządu w szkole! Nareszcie mogliśmy spotkać się „na żywo” i porozmawiać o wszystkich sprawach w naszym stałym miejscu spotkań – bibliotece.

Przed nami kolejne miesiące pracy i różnych działań. Chcemy Was wszystkich zachęcić do akcji zbierania nakrętek dla naszych stałych podopiecznych bliźniaczek Olgi i Karinki. Dzięki „Nakręconej Akcji” możemy zapewnić im potrzebną terapię. Rodzice dziewczynek marzą, aby ich dzieci mogły samodzielnie chodzić.

Przy wejściu do naszej szkoły stoi ogromne serce, które czeka na nasze nakrętki! Dzięki przychylności dyrekcji, rady rodziców mogliśmy zakupić do szkoły czerwony pojemnik, który „Pozytywnie Zakręconym Zbieraczom” pozwoli spełnić, chociaż w jakimś stopniu, marzenia rodziców. Zachęcamy do zbierania każdej nakrętki.

Kolejne nasze działanie to pomoc w przetrwaniu zimy zwierzętom. Jako samorząd zapraszamy wszystkich do robienia zdjęć ptakom, które w Waszych domach są dokarmiane w tą zimową porę. Prosimy o przesyłanie ich do p. Przemka – nauczyciela informatyki (na adres przemek@sto.szczecin.pl) przez cały styczeń i ferie. Czekamy też na Wasze inne zdjęcia z zimowych wypraw bliższych i dalszych.

Czekamy na Was i zapraszamy do współpracy wszystkich, którym bliska sercu jest praca na rzecz naszej społeczności.
🙂

Opiekunowie szkolnego samorządu
– D. Krzaczkowska K. Kubik