To jeden z naszych najbardziej lubianych a na pewno najbardziej oczekiwanych apeli – na początku października podsumowujemy i nagradzamy naszą całoroczną pracę – uczniowie, którzy uzyskali w zeszłym roku szkolnym wysokie wyniki i zachowywali się wzorowo uzyskują stypendia. I tym razem (jak co roku) nagrodzonych uczniów było bardzo dużo. Wręczaniu stypendiów towarzyszyły burze oklasków i wybuchy radości. Nie ma się co dziwić, niektórzy ciężko pracowali na szkolną nagrodę. Cieszyli się również nauczyciele, to również dzięki ich pracy uzyskaliście tak dobre wyniki. Wszystkim nagrodzonym przesyłamy WIELKIE GRATULACJE!

Był jeszcze jeden akcent, który tak bardzo lubimy – klasowi gospodarze odebrali “Złote rybki”. Czekaliśmy na nie z takim utęsknieniem…, że w niektórych klasach rybki nie zagościły zbyt długo i już popłynęły na szeroką wodę. Do końca semestru mamy jeszcze prawie trzy miesiące, może lepiej zostawić w zapasie trzy niezwykłe życzenia, zapewne przyjdzie czas, kiedy będą się jeszcze mogły bardzo przydać.
🙂

Nasz pierwszy apel to tradycyjnie okazja do zaprzysiężenia naszego nowego Samorządu Szkolnego, oddajmy więc głos naszym opiekunom – paniom Danusi Krzaczkowskiej i Krystynie Kubik

“W dniu 28 września br. odbyły się wybory na Przewodniczącego Samorządu Szkolnego. Komisja Wyborcza czuwała nad prawidłowością wyborów.  Uprawnionych do głosowania było 228 uczniów, oddano 215 głosów, w tym 213 ważnych. W wyniku tajnych i bezpośrednich wyborów zwycięzcą został przedstawiciel klasy 7a. Jego program i sposób przeprowadzenia kampanii wyborczej najbardziej podobał się naszym uczniom. Wiceprzewodniczącym został przedstawiciel klasy 6b. Pozostali kandydaci tworzyć będą Prezydium Samorządu. Zaprzysiężenie nowego samorządu nastąpiło 4 października br. na uroczystym apelu szkolnym.  Od tego momentu rozpoczęła się kadencja Samorządu Szkolnego w roku szkolnym 2021/2022. Naszemu samorządowi życzymy dużo sił i entuzjazmu w realizacji własnych pomysłów”.