W tym roku Dzień Misia obchodziliśmy w naszej szkole w poniedziałek 26 listopada. Od rana wszystkich wchodzących do szkoły witał Miś Puchatek, który zapraszał na „małe co nieco” czyli bułeczki z miodem. W ten sposób samorząd szkolny włączył się w akcję „Szlachetnej Paczki”. Oczywiście, uczniowie proponowali dla porannych łakomczuchów różne inne smakołyki, ale miód to jest to, co misie lubią najbardziej!

W poniedziałkowy ranek uczniowie przynieśli do szkoły swoich ulubieńców: misie małe i duże, białe i brązowe, ubrane lub tylko z kokardą, ale wszystkie ukochane i najbliższe sercu każdego z nas. W tym dniu można było obejrzeć   wystawę książek o misiach, posłuchać bajek, namalować lub pokolorować misia. Każdy mógł zaprezentować swojego przyjaciela, zrobić sobie z nim zdjęcie, wspólnie z klasą stworzyć  różnorodną misiową rodzinkę.Swoje misie przynieśli także nauczyciele i pracownicy szkoły. Każdy miś wzbudza takie same emocje obojętnie czy się ma 10 czy 30 lat…

Nadchodzą święta  – więc pomyślmy, czy miś – nie był by dobrym pomysłem na obdarowanie kogoś bliskiego puchatym przyjacielem?

Samorząd szkolny