Z okazji Dnia Dziecka nauczyciele naszej szkoły częstowali uczniów czekoladą.  Każde dziecko – duże i małe -wchodzące do szkoły  mogło słodko rozpocząć świętowanie.  Na tablicy, oprócz życzeń, pojawiły się informacje o pochodzeniu tego słodkiego  smakołyku. Uczniowie klas starszych brali udział w konkursie ułożenia  1 4- wyrazowego zdania o czekoladzie.  Wyrazy były ukryte w różnych miejscach szkoły, a wygrywała ta osoba, która najszybciej i bezbłędnie ułożyła  zdanie.  Już przed godziną ósmą mieliśmy trójkę zwycięzców.  Klasy młodsze musiały rozwiązać  przygotowaną  przez samorząd krzyżówkę. Wszystkie klasy , nawet nasza zerówka, zrobiły to bezbłędnie! Oczywiście nagrodami  dla wszystkich zwycięzców były słodycze w postaci czekolady.

 

Na wszystkich przerwach  nasi  uczniowie mogli skosztować wafli z czekoladą serwowanych przez opiekunów samorządu. Wszystkim było słodko i miło.

W tym dniu uczniowie mogli także zaprezentować swoje talenty na szkolnej scenie , a po południu oglądnąć film pt.  „Charlie i fabryka czekolady”  w bibliotece szkolnej.

Tegoroczny Dzień Dziecka był wyjątkowo słodki ! Tak jak nasze życzenia dla wszystkich  uczniów.

Opiekunowie samorządu szkolnego