W minioną sobotę, 16 września, Uczniowie klas 4 a i b wraz z Rodzinami spotkali się z nowymi Wychowawczyniami w znanym i lubianym Folwarku „Podkowa”. Pogoda i frekwencja dopisały wspaniale – obecnych było 89 osób!

W czasie spotkania nie brakło atrakcji – naszą ulubioną okazała się zabawa w „pokazywanie miesiąca”, w którym się urodziła dana grupa. Wszyscy wykazali się pomysłowością i poczuciem humoru, zarówno imponujący Trzej Królowie, jak i minimalistyczne serduszka. Zachwycił też wszystkich Dżentelmen, jedyny w grupie marcowych Pań oraz spadające liście w październiku. Czerwiec, lipiec i sierpień z entuzjazmem oddały wakacyjną radość, a wrzesień pięknie pokazał wesoły powrót do szkoły. Nie brakło elementów patriotycznych w maju i listopadzie oraz świątecznych – w kwietniu i grudniu.

Wszyscy wypadli cuuudownie  i zasłużyli na wielkie brawa! Po tak emocjonującym wstępie, można było oddać się niekończącym się rozmowom, przepysznej konsumpcji i różnym zabawom.  Na pytanie, co najbardziej podobało się na tym spotkaniu najtrafniejsza wydaje się odpowiedź jednego z Uczniów: „mi najbardziej podobało się to, że byliśmy razem”. Nam też.

Dziękujemy.

Maja Jaskuła i Czesława Szczepańska