W dniu 7 lutego 2024 roku odbył się wspaniały bal karnawałowy dla najmłodszych. Sala była pięknie udekorowana kolorowymi balonami, serpentynami i ścianką z STO oraz deserami karnawałowymi. Maluchy błyszczały w kolorowych maskach, pióropuszach i ciekawych przebraniach. Atmosfera była pełna radości i uśmiechów.

Dzieci miały okazję wziąć udział w różnorodnych zabawach, takich jak konkursy taneczne, które rozpoczęły się od energicznego otwarcia balu. Małe tancerki i tancerze prezentowali swoje umiejętności przy rytmach karnawałowych utworów, zdobywając gromkie brawa wszystkich uczestników zabawy.

Zabawę prowadzili aktorzy teatru Gwitajcie przedstawiając Mikołajka i wspaniale organizując wspólną zabawę.

W trakcie balu odbyły się również konkursy, w których dzieci mogły wykazać się sprawnością. Nie zabrakło także tradycyjnych zabaw, takich jak taniec w wesołych kręgach, które dostarczały dzieciom wiele radości. Balony unosiły się w powietrzu, a przestrzeń wypełniały dźwięki śmiechu i muzyki. Pyszne słodkie przekąski, owoce, galaretki, cukierki chrusty i paczki oraz napoje, były dostępne na świątecznie udekorowanych stołach, z których dzieci chętnie korzystały, łakomiąc się słodkościami między tańcami i zabawami.

Brawa dla organizatorów za udaną imprezę, która dostarczyła dzieciom wiele radości i niezapomnianych wspomnień. Bal karnawałowy był pełen energii, śmiechu i kolorów, tworząc niepowtarzalną atmosferę zabawy.

Urszula Smolny