Zajęcia pozalekcyjne

  • Klub Przyjaciół Odysei Umysłu – klasy 4 (soboty wg terminarza)
  • Przyrodnicze STO-py w soboty – klasy 4 (soboty wg terminarza)

Zajęcia pozalekcyjne

  • Klub Przyjaciół Odysei Umysłu – klasy 4 (soboty wg terminarza)
  • Przyrodnicze STO-py w soboty – klasy 4 (soboty wg terminarza)
Poniedziałek
1. lekcja: 12.40-13.25
  • JOGA – 0
7. lekcja: 13:45-14:30
  • ZABAWY Z ANGIELSKIM – 0
  • JOGA – 1
8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 1
  • Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT – 1
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 2
  • PRACOWNIA WYOBRAŹNI – 2-3
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 3
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 4
  • PIŁKA SIATKOWA – 4-7
  • KOŁO TEATRALNE – 5-6
  • FLYERS – 5-7
9. lekcja: 15:25-16:10
  • Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT – 2
  • PRACOWNIA WYOBRAŹNI – 2-3
  • PIŁKA SIATKOWA – 2-3
  • ABC MATEMATYKI – 4
  • KET KEY ENGLISH TEST – 5-7
  • KOŁO PRZYRODNICZE – 6
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 7
15:30-16:30
  • PIŁKA NOŻNA (ul. Cyryla i Metodego) – 0-3
16:30-17:30
  • PIŁKA NOŻNA (ul. Cyryla i Metodego) – 4-7
16.10-17.00
  • STRECHING/PILATES – 4-7

 

Wtorek
7. lekcja: 13:45-14:30
  • AIKIDO – 1
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 1
8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOT TWÓRCZY – 1
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 2
  • ZESPÓŁ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNY – 2
  • AIKIDO – 3
  • ZABAWY Z ORTOGRAFIĄ  – 3
  • MOVERS – 4
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 4
  • ABC MATEMATYKI – 5
  • ECDL – 5
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 6B
9. lekcja: 15:25-16:10
  • ZABAWY Z TAŃCEM AFRYKAŃSKIM 0-3
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • AIKIDO- 2
  • KOT TWÓRCZY – 2-3
  • Z KOMPUTEREM ZA PAN BRAT – 3
  • STARTERS – 3
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 4
  • KOŁO HISTORYCZNE – 4-7
  • KOŁO POLONISTYCZNE – 7
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 7
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 7

 

Środa
1. lekcja: 8:00-8:45
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 6C
8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO PLASTYCZNE – 0
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • JOGA – 2
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 3
  • ZESPÓŁ KOREKCYJNO-KOMPENSACYJNY – 3
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 3
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 4
  • ECDL – 6
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 6
  • BĘBNY AFRYKAŃSKIE – gr. początkująca
9. lekcja: 15:25-16:10
  • JOGA – 3
  • MISTRZOWIE KODOWANIA – 4
  • KOŁO KARAOKE – 4 i 6
  • BĘBNY AFRYKAŃSKIE – gr. zaawansowana
15:45-16:30
  • BASEN – 1, 5, 7 (SDS, ul. Wąska 16)

 

Czwartek
1. lekcja: 8:00-8:45
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 1ab
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 4AB
6. lekcja 12.40-13.25
  • AIKIDO – 0
7. lekcja: 13:45-14:30
  • AIKIDO – 1
  • ZABAWY Z MATEMATYKĄ – 1
8. lekcja: 14:35-15:20
  • AIKIDO – 3
  • KOŁO DZIENNIKARSKIE – 4
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 5
  • KOŁO JĘZYKA ANGIELSKIEGO – 5
  • KOŁO POLONISTYCZNE – 5-6
  • KOŁO JĘZYKA NIEMIECKIEGO – 6
  • ABC MATEMATYKI – 6
9. lekcja: 15:25-16:10
  • AIKIDO – 2
  • KOŁO FIZYCZNO-CHEMICZNE – 7
  • KOŁO BIOLOGICZNE – 7
  • ECDL – 7
15:45-16:30
  • basen – 3 i 6 (SDS, ul. Wąska 16)

 

Piątek

 

7. lekcja: 13:45-14:30
  • ZABAWY Z ORTOGRAFIĄ – 2
  • KOŁO SZACHOWE – grupa początkująca
8. lekcja: 14:35-15:20
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • KOŁO HISTORYCZNE – 4-6
  • KOŁO MATEMATYCZNE – 5
  • KOŁO POLONISTYCZNE – 5-6
  • MISTRZOWIE KODOWANIA – 5-6
  • KOŁO SZACHOWE – grupa początkująca
9. lekcja: 15:25-16:10
  • KOŁO KEYBOARDOWE – 1-3
  • MISTRZOWIE KODOWANIA – 7
  • KOŁO SZACHOWE – grupa zaawansowana
10. lekcja 15:25-17:00
  • KOŁO GEOGRAFICZNE – 7
  • JOGA – 4-7
15:25-17:00
  • Odyseja Umysługrupa konkursowa
15:45-16:30
  • basen – 0, 2, 4 (SDS, ul. Wąska 16)

 

GODZINY KONSULTACJI DLA UCZNIÓW
L.P. Nazwisko i Imię Przedmiot Dzień tygodnia Godzina
1 Adamowicz Beata historia środa
czwartek
15.25-16.10
15.25-16.10
2 Dżaman Magdalena j. niemiecki wtorek 14.35-15.20
3 Firsiof Małgorzata matematyka wtorek 15.25-16.10
4 Gągalska Katarzyna matematyka piątek 15.25-16.10 kl.5
16.10-17.00 kl.7
5 Jaskulska-Głowala j. angielski piątek 14.35-15.20 kl.4,6
15.25-16.10 kl.7
6 Karolczyk-Warcok Irena j. polski wtorek 15.25-16.10
7 Kozłowska Mirosława przyroda
geografia
środa
piątek
14.35-15.20 kl.4,5
16.15-17.00 kl.7
8 Kurzydłowska Jadwiga j. polski poniedziałek 15.25-16.10
9 Morgownik Małgorzata j. angielski wtorek 14.35-15.20
10 Nowicka Aneta matematyka wtorek 15.25-16.10
11 Pawliszewska Maria fizyka
chemia
czwartek 15.25-16.10
12 Popławska Joanna j. polski czwartek 15.25-16.10
13 Rakicka Barbara przyroda
biologia
wtorek 15.25-16.10
14 Rydz Tamara j. niemiecki czwartek 15.25-16.10
15 Stachów Anna j. niemiecki poniedziałek
czwartek
15.25-16.10 kl.6
15.25-16.10 kl.7
16 Stecewicz Przemysław informatyka
technika
poniedziałek
czwartek
16.15-17.00
14.35-15.20
17 Szczepańska Czesława j. angielski czwartek 15.25-16.10

 

Na temat zajęć sportowych

Zobacz tutaj