Szanowni Państwo

Nasi Odyseusze z kl.7 zostali laureatami 32 Finału Ogólnopolskiego Odysei Umysłu w Gdyni i jednocześnie wywalczyli awans na Mistrzostwa Świata, które odbędą się za miesiąc w Stanach Zjednoczonych.

To wielki zaszczyt osiągnąć taki sukces w międzynarodowym konkursie kreatywności, aktywnego uczenia się i pracy zespołowej. To dla nas ogromna radość, ale też nie lada wyzwanie, aby w tak krótkim czasie zorganizować wyjazd do USA dla 10 osób oraz pokryć jego koszty, które szacujemy na ok.100 tys. zł.

W związku z tym zwracamy się do społeczności szkolnej, znajomych i przyjaciół szkoły o udzielenie nam wsparcia finansowego.

W najbliższy wtorek 25 kwietnia nasi Odyseusze będą zbierać w szkole pieniądze do puszki na ten cel, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych oraz podczas zebrań z rodzicami. Każdy, kto nas wesprze, otrzyma serduszko, z których to stworzymy Odysejowe Drzewo Marzeń.

Prosimy też o wpłaty dowolnych kwot na konto naszej szkoły z dopiskiem Odyseja. Liczy się każda złotówka.

Przypominamy numer konta:

45 1050 1559 1000 0022 3826 6197.

Poszukujemy także wśród Państwa lub Waszych znajomych – firm, instytucji, które zechciałyby zostać naszymi sponsorami, w zamian za promocję na stronie naszej szkoły lub wyjazdowych koszulkach Odyseuszy, czy ich walizkach.

Liczymy na wsparcie wszystkich rodziców. To wyjątkowa drużyna, która dwa lata temu, zdobywając po raz pierwszy awans na Mistrzostwa Świata, nie mogła na nie pojechać z powodu pandemii. Jednak na rozgrywających się wówczas wirtualnych zawodach zajęła VI miejsce i zdobyła najcenniejszą nagrodę w Odysei za wybitną kreatywność. W ubiegłym roku na Mistrzostwach Polski zajęła III miejsce i była o krok od finałów światowych. W tym roku po raz ostatni dzieci z tej grupy reprezentują naszą szkołę w zawodach Odysei Umysłu i walczą świetnie.

Okażmy im wsparcie, doceńmy ich starania oraz pracę trenerów, którzy od 10 lat pracują z kolejnymi rocznikami Odyseuszy.
Liczymy na Państwa pomoc i dobre serca.

Małgorzata Firsiof i Krzysztof Grala- trenerzy Odysei Umysłu