Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie,

 

Z radością otwieramy nowy, 33. rok szkolny Społecznej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Noblistów Polskich Społecznego Towarzystwa Oświatowego w Szczecinie.

Witamy uczniów, ich rodziców, nauczycieli i pracowników szkoły. Za nami piękne i słoneczne wakacje. Mam nadzieję, że pomimo różnych ograniczeń dały szansę na odpoczynek. Serdecznie dziękujemy za pozdrowienia z letnich wyjazdów. Sprawiliście nam wielką przyjemność.

Jesteśmy dumni, że nasi absolwenci dostali się do wybranych szkół ponadpodstawowych. Choć mamy za sobą tak trudny rok wiemy, że doskonale przygotowaliśmy ich do edukacji w szkołach ponadpodstawowych.

Rozpoczynamy nowy rok z radością, choć przed nami wielkie wyzwanie. Wiemy, jak ważne jest nasze zdrowie i bezpieczeństwo oraz nasze relacje i atmosfera w szkole. Cieszymy się, że szkoła znów ma szansę w pełni realizować wszystkie zadania dydaktyczne, wychowawcze i opiekuńcze.

Jesteśmy przygotowani do realizacji zadań programowych i organizacyjnych. Dołożymy wszelkich starań, abyście czuli się z nami jak najlepiej, w szkole przyjaznej, twórczej i stwarzającej możliwość sukcesu dla każdego ucznia. Jednocześnie musimy uwzględnić wiele codziennych ograniczeń w organizacji imprez szkolnych i zajęć edukacyjnych.

Serdecznie dziękuję wszystkim nauczycielom i pracownikom, którzy przygotowali szkołę na powitanie nowego roku szkolnego. Cieszymy się, że znów będziemy mogli być naprawdę razem.

Drodzy Uczniowie, życzę Wam wspaniałych, radosnych i pracowitych chwil w szkole. Życzę Wam szkolnych przyjaźni i codziennych sukcesów. W szczególny sposób witam najmłodszych uczniów, dzieci z klasy „zerowej” i z klas pierwszych oraz nowych uczniów z klas starszych.

Rodzicom naszych uczniów życzę wielu powodów do dumy z dzieci i zadowolenia z naszej szkoły. Proszę o życzliwość, otwartość i wspieranie działań szkoły.

Nauczycielom i Pracownikom życzę sił i dobrej energii w pracy szkoły. Życzę radości z realizacji wszystkich nowych pomysłów na pracę z naszymi uczniami.

Wszystkim nam życzę zdrowia, spokoju i uśmiechu, dobrych, budujących relacji i wzajemnego zrozumienia.

Szczęśliwego nowego roku  🙂

Dyrektor Szkoły
Marzena Ukraińska