Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, ich rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy z takim oddaniem zaangażowali się w organizację tegorocznej Szlachetnej Paczki. Sprawiliśmy się wszyscy na medal. Szlachetne śniadania jak zwykle okazały się strzałem w dziesiątkę – było pachnąco i smacznie. Niektórzy już tęsknią i wyczekują niecierpliwie kolejnego roku. Dzięki naszym STOnsorom –  rodzicom Zosi z 8a i Antka z klasy 5b, i klasie 8a, już w pierwszych dniach mieliśmy zapewnioną realizację trzech podstawowych artykułów, o które prosiła Rodzina. Ale to był tylko początek szczodrości, która potem zalała nasz sekretariat, najkrócej – niekończący się szereg Darczyńców (pani Agnieszka miała pełne ręce roboty). Tegoroczne hasło akcji “Lubię ludzi” po raz kolejny spełniło się na Tomaszowskiej 🙂 Wszystkie zgromadzone i zakupione  produkty zawieźliśmy w piątek 9 grudnia do magazynu Szlachetnej Paczki, nazajutrz trafiły do naszych podopiecznych. Były łzy szczęścia, wzruszenie i niekończące się podziękowania.

 

Z listu od pani Anety (naszego koordynatora):

“… Pani Anna bardzo dziękowała za wszystko, chociaż najbardziej była wzruszona, gdy otworzyli pudełko ze szczególnymi upominkami i listem od Państwa. Nie mogła uwierzyć w to szczęście, które ich spotkało. Popłakała się ze szczęścia i prosiła o przekazanie podziękowań dla całej Waszej szkoły. Z okazji zbliżających się świąt Pani Ania i Dominik życzą Wam zdrowia, szczęścia, wszystkiego co najlepsze oraz aby to dobro, którym się podzieliliście z nimi, do Was wróciło.

To był wspaniały wieczór, pełen wzruszeń, łez szczęścia, radości i wdzięczności. Z pewnością zostanie na długo w pamięci tej rodziny…”