Czerwiec to tradycyjnie miesiąc podsumowań.
Jak było w tym roku? W jakich konkursach nasi uczniowie odnieśli sukcesy? Ile ich było? Czy jesteśmy zadowoleni?
Oczywiście! Jak co roku było REWELACYJNIE, o czym możecie się przekonać studiując zestawienie wyników konkursów z sesji jesiennej, zimowej i wiosennej. Wcześniej jednak lista naszych 13 uczniów którzy otrzymali Nagrodę Prezydenta Miasta Szczecina, oto nasi bohaterowie:

  • Dominika P. (8a)
  • Jakub S. (8a)
  • Wiktoria J. (8b)
  • Hanna S. (8b)
  • Małgorzata W. (8b)
  • Jakub B. (8c)
  • Kinga K. (8c)
  • Marek L. (8c)
  • Francesca M. (8c)
  • Michał M. (8c)
  • Konrad Ż. (8c)
  • Anna W. (7a)
  • Nastazja N. (6a)

Wszystkim nagrodzonym, laureatom, finalistom i uczniom wyróżnionym serdecznie gratulujemy.
Rozsławiacie imię naszej szkoły – dziękujemy!
 🙂

 

Sesja jesienna

  • Konkursy kuratoryjne – awans do etapu wojewódzkiego:
    • Język polski – 4 uczniów,
    • Matematyka – 2 uczniów,
    • Język angielski – 1 uczeń,
    • Język niemiecki – 2 uczniów,
    • Chemia – 2 uczniów,
    • Geografia – 2 uczniów,
    • Fizyka – 2 uczniów,
    • Historia – 1 uczeń,
    • Wiedza o społeczeństwie – 2 uczniów,
  • Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – I miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – II miejsce drużynowo,
  • Wojewódzki Konkurs MatEmaTyk – 8 laureatów (6 bezbłędnych prac),
  • Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” –91 laureatów (w tym 7 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),
  • Ogólnopolski konkurs krasomówczy – I i III miejsce indywidualnie w etapie wojewódzkim oraz I i III miejsce i 2 nagrody specjalne w finale ogólnopolskim,
  • XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Szczeciński Parnas” – III miejsce indywidualnie,
  • Międzyszkolny Konkurs Informatyczny „Kartka bożonarodzeniowa”– I miejsce indywidualnie,
  • Wojewódzki konkurs informatyczny SCI#CODE – awans do finału 2 uczniów,
  • Ogólnopolski konkurs na list do Św. Mikołaja – II i III miejsce indywidualnie,
  • Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów – awans 1 ucznia do II etapu,
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego Juniorów – awans 1 ucznia do II etapu,
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów – awans 1 ucznia do II etapu,
  • Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z historii – 3 laureatów,
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – 4 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 4 laureatów, 9 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 7 laureatów, 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs fizyczny „Multitest” – 3 wyróżnienia,
  • Deutschfreund – 4 wyniki bardzo dobre,  3 wyniki dobre,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego PINGWIN – 4 laureatów, 20 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs informatyczny BÓBR – III miejsce indywidualnie i 1 wyróżnienie,
  • Międzyszkolny Turniej Sprawności Fizycznej – I miejsce drużynowo,
  • Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (zdany moduł B2 – Podstawy pracy w sieci) – 10 uczniów.

Sesja zimowa

  • Konkurs kuratoryjny
    • Język Polski – 4 finalistów,
    • Matematyka – 2 finalistów,
    • Język Angielski – 1 finalista,
    • Język Niemiecki – 1 laureat, 1 finalista,
    • Chemia – 2 laureatów,
    • Geografia – 1 laureat, 1 finalista,
    • Fizyka – 2 finalistów,
    • Historia – 1 finalista,
    • Wiedza o Społeczeństwie – 2 laureatów,
  • Olimpiada Języka Polskiego – 1 finalista etapu krajowego,
  • Olimpiada Matematyczna Juniorów – 1 uczestnik II etapu,
  • Olimpiada Języka Angielskiego – 1 uczestnik II etapu
  • Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 4 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 2 laureatów (jedno pierwsze miejsca w kraju), 17 wyróżnień,
  • Alfik Humanistyczny – 3 laureatów, 63 wyniki bardzo dobre i dobre,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego LEON – 11 laureatów,
  • Olimpus z języka angielskiego – 42 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego OLIMPUSEK – 4 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny KRĄG –1 wyróżnienie,
  • Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 7 laureatów i 2 wyróżnienia w etapie dzielnicowym,
  • Międzyszkolny Turniej Ringo – I miejsce drużynowo,

Sesja wiosenna

  • Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII – 3 laureatów, 2 finalistów,
  • Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII –2 finalistów,
  • Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII – 2 finalistów,
  • Konkurs astronomiczny organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 2 finalistów,
  • Konkurs PRZYRODNIK organizowany przez LO 5 – 1 laureat, 1 finalista,
  • Konkurs ANGLOFAN organizowany przez LO 5 – 2 laureatów, 1 finalista,
  • Konkurs historyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 2 finalistów,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 2 finalistów,
  • Konkurs językowy organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 1 laureat, 1 finalista,
  • Konkurs „Odyseja Umysłu” – dwa pierwsze miejsca i jedno drugie drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu,
  • Eko Planeta – 3 wyniki bardzo dobre, 20 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs przyrodniczy GALILEO – 12 laureatów, 12 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs języka polskiego GALILEO – 10 laureatów, 16 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs geograficzny GALILEO – 1 wyróżnienie,
  • Ogólnopolski konkurs chemiczny GALILEO – 1 laureat, 1 wyróżnienie,
  • Ogólnopolski konkurs „English Ace” –22 bardzo dobre wyniki, 19 dobrych wyników,
  • Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny – 5 wyników bardzo dobrych, 32 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny Początki Państwa Polskiego – 1 laureat, 3 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny EDI Panda – 6 laureatów, 2 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego LEON – 43 laureatów,
  • Wojewódzki konkurs Rodzina Razem – 3 wyróżnienia.