Koniec roku to tradycyjnie czas podsumowań.
Jak wypadliśmy w tym roku szkolnym?
Naszym zdaniem – rewelacyjnie!
Zerknijcie sami – jest się czym pochwalić.
🙂

 

 

Sesja jesienna

  • Konkurs kuratoryjny języka polskiego – 1 uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki – 6 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego, w tym jeden z bezbłędną pracą,
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 13 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  • Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 7 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,
  • Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – II miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – III miejsce drużynowo,
  • Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” – 97 laureatów (w tym 8 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),
  • Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z biologii – 3 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z historii – 1 laureat,
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – 4 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 1 laureat (1 miejsce w kraju), 5 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 10 laureatów, 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs fizyczny „Multitest” – 2 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs języka polskiego „Multitest” – 1 wyróżnienie,
  • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Multitest” –  2 laureatów, 6 wyróżnień,
  • Deutschfreund – 1 bardzo dobry wynik, 4 dobre wyniki,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Fun and Knowledge” – I miejsce drużynowo,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 2 laureatów, 2 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 3 laureatów, 19 wyróżnień,
  • Alfik Humanistyczny – 43 wyniki bardzo dobre, 19 wyników dobrych,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego PINGWIN – 7 laureatów (w tym jedno I miejsce w kraju), 3 wyróżnienia,
  • Ogólnopolski chemiczny PINGWIN – 1 laureat.

 

Sesja zimowa

  • Konkurs kuratoryjny języka polskiego  – 1 finalista,
  • Konkurs kuratoryjny z matematyki  – 4 laureatów (w tym 1 w województwie), 2 finalistów,
  • Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 6 laureatów, 7 finalistów,
  • Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 7 finalistów,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII –  2 laureatów, 3 finalistów,
  • Konkurs historyczny organizowany przez LO XIII –  3 laureatów, 4 finalistów,
  • Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 3 finalistów,
  • Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 1 finalista,
  • Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO 5 – 2 laureat,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez LO 5 – 1 finalista
  • Olimpus z języka angielskiego – 16 laureatów,
  • Olimpus z języka polskiego – 2 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny KRĄG – 2 bardzo dobre wyniki, 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs „Biblia i przypowieści biblijne” – 1 wyróżnienie,
  • Międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem „Szóstoklasista na piątkę” – 2 laureatów,
  • Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 4 laureatów w etapie dzielnicowym, 4 laureatów w etapie miejskim, 1 laureat i 1 wyróżnienie w etapie wojewódzkim,
  • Międzyszkolny konkurs recytatorski „Dzieci recytują w języku niemieckim” – 3 laureatów, 2 wyróżnienie,
  • Egzaminy ECDL – moduł B3 (Przetwarzanie tekstów) – 9 uczniów, moduł B4 (Arkusze kalkulacyjne) – 10 uczniów.

 

Sesja wiosenna

  • Konkurs historyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 2 finalistów,
  • Konkurs matematyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 1 laureat,
  • Konkurs językowy organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 1 finalista,
  • Konkurs „Odyseja Umysłu” –  pierwsze i drugie miejsce drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu,
    trzecie i siódme miejsce drużynowo w finale ogólnopolskim w Gdyni,
    pierwsze miejsce na Eurofestiwalu w Niemczech w konkursie drużynowym i w konkursie mix-teamów,
  • Międzyszkolny konkurs matematyczny „Maths In English” – 1 laureat, 1 finalista, I miejsce drużynowo,
  • Ogólnopolski konkurs informatyczny „Kodować każdy może” – 1 laureat (1 miejsce),
  • I wojewódzki konkurs na grafikę komputerową – 1 wyróżnienie,
  • Konkurs informatyczny SCI#CODE – 1 finalista,
  • Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Sprachdoktor”  – 12 wyników bardzo dobrych, 7 wyników dobrych,
  • Eko Planeta – 2 wyniki bardzo dobre, 42 wyróżnienia,
  • Konkurs przyrodniczy GALILEO – 2 wyróżnienia,
  • Konkurs chemiczny GALILEO – 1 laureat, 1 wyróżnienie,
  • Konkurs historyczny  GALILEO – 1 laureat, 2 wyróżnienia,
  • Konkurs języka niemieckiego GALILEO – 2 laureatów , 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs „English Ace” – 3 laureatów, 35 bdb wyników, 11 dobrych wyników,
  • Ogólnopolski konkurs „Mistrz Logicznego Myślenia” –  15 laureatów, 19 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „THE BIG CHALLENGE” – 15 uczniów w pierwszej dziesiątce w województwie na różnych poziomach,
  • Ogólnopolski konkurs OMNIBUS HUMANISTYCZNY – 21 wyników bardzo dobrych, 14 wyników dobrych,
  • Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny –  2 laureatów, 4 wyniki bardzo dobre, 36 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych ŚWIETLIK –  2 laureatów, 36 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego OLIMPUSEK – 1 laureat,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny MATEMATYKA PLUS – 87 laureatów, w tym 15 bezbłędnych prac,
  • Międzyszkolny konkurs językowy ROZGRYWKI MATEMATYCZNE – III miejsce drużynowo,
  • Wojewódzkie prezentacje amatorskich zespołów teatralnych – tytuł laureata,
  • Certyfikaty ECDL BASE (moduły B1, B2, B3, B4) – 4 uczniów,
  • Egzaminy ECDL – B1 (Podstawy pracy z komputerem) – 1, B3 (Przetwarzanie tekstów) – 4, B4 (Arkusze kalkulacyjne) – 4, S2 (Grafika menadżerska i prezentacyjna)  – 4 uczniów.