To już kolejna odsłona Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Może w końcu po wielu próbach uda nam się zrealizować nasz projekt. Potrzebne jest jednak zaangażowanie nas wszystkich. JEŻELI ZALEŻY NAM NA POPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA RUCHU W OBRĘBIE NASZEJ SZKOŁY – MUSIMY WSZYSCY ZAGŁOSOWAĆ NA ZADANIE DUŻE / PÓŁNOC / 77. Uwaga, głosy możemy składać tylko do 12. listopada.

  • Czego dotyczy projekt?

Celem inwestycji jest zarówno poprawa bezpieczeństwa komunikacyjnego przy istniejących trzech placówkach oświatowo – wychowawczych poprzez modernizację ulicy Tomaszowskiej, budowę parkingu oraz zatoki parkingowej w sąsiedztwie mocno obciążonych dojazdami dzieci placówek oświatowych, jak i poprawę przepustowości skrzyżowania ulic Tomaszowskiej i Komuny Paryskiej. Obecne rozwiązanie komunikacyjne jest niedostosowane do bardzo intensywnego natężenia ruchu a niemal całkowity brak wolnych miejsc parkingowych (mieszkańcy mają pozajmowane miejsca na zasadzie “teren prywatny”) jest olbrzymim problemem zarówno dla mieszkańców jak i setek rodziców dowożących swoje dzieci do obu przedszkoli i szkoły podstawowej.

  • Jak głosować?

Głosujemy na zatwierdzony projekt: Dzielnica Północ zadanie nr 77
POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU W OBRĘBIE SKRZYŻOWANIA ULIC KOMUNY PARYSKIEJ I TOMASZOWSKIEJ PRZY PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH

Przed wypełniłem formularza elektronicznego upewnij się, że masz pod ręką telefon.
Wejdź na stronę:  sbo.szczecin.eu
Kliknij na  napis “Głosuj”.

ETAP 1
Zadania ogólnomiejskie – wybierz jedno zadanie lub zaznacz brak wyboru.

ETAP 2
Zadania dzielnicowe małe – wybierz jedno zadanie lub zaznacz brak wyboru.

ETAP 3 
Zaznacz jedno zadanie dzielnicowe duże – wybierz PÓŁNOC zadanie nr 77 POPRAWA BEZPIECZEŃSTWA RUCHU W OBRĘBIE SKRZYŻOWANIA ULIC KOMUNY PARYSKIEJ I TOMASZOWSKIEJ PRZY PLACÓWKACH OŚWIATOWYCH.

ETAP 4
Wypełnij podstawowe dane głosującego (imię, nazwisko, imię matki, PESEL oraz nr telefonu komórkowego, na który przyjdzie kod autoryzacyjny. W przypadku głosowania w imieniu dziecka, należy wpisać dane opiekuna prawnego.

ETAP 5
Zaznacz kursorem oświadczenie, że jestem mieszkańcem Szczecina.

ETAP 6
Posumowanie wybranych zadań – trzeba policzyć kropki na kostkach do gry i wpisać wynik.

ETAP 7
Potwierdź kliknięciem swoje dane.

ETAP 8
Wpisz nr kodu autoryzacyjnego, który otrzymasz w SMS.

ETAP 9
Kliknij –  zatwierdź dane i głosuj.

Możesz głosować w imieniu kilku osób/dzieci – wówczas wszystkie etapy trzeba przejść ponownie
(System umożliwia złożenie 5 głosów – w każdym wypadku głosowanie trzeba powtórzyć, wprowadzając dane osób/dzieci za które składamy głosy).

LICZYMY NA TWÓJ GŁOS!!!