Kolejne zmagania STO-wskich rodzin za nami. Było fantastycznie, kto leniuchował w domu niech żałuje 😉

Pogoda dopisała, nie zabrakło chętnych do zabawy – stawiło się aż 109 rodzin. Walka zażarta ale zawsze fair play. Konkurencji było tak wiele, że niektórzy byli zmuszeni do trudnego wyboru a zdecydować się nie było łatwo. Towarzyszyły nam uśmiechy, życzliwość i radość – jak zwykle na Tomaszowskiej. Nie było pokonanych, wszyscy byli zwycięzcami, wszak każdy spędził wspaniałe przedpołudnie w rodzinnym gronie, wśród przyjaciół i znajomych. Jak co roku wyłoniliśmy Mistrzowską Rodzinę – nie było łatwo, w finałowej rozgrywce starły się aż cztery rodzinne klany. Kto najszybciej skakał i najskuteczniej operował kamieniami, papierem i nożycami? Czas na oficjalny komunikat:

“Wszem i wobec ogłaszamy – tytuł Mistrzowskiej Rodziny w roku 2022 zdobyła Rodzina Przytułów”.

BRAWA!!!

O kilka słów komentarza poprosiliśmy zwyciężczynię – drugoklasistkę Maję:
“Piknik Rodzinny to była super zabawa! Konkurencje były różnorodne, wszystkie bardzo ciekawe. Największym wyzwaniem dla nas było rozpoznawanie roślin. Natomiast wiele radości sprawiły nam zabawy sportowe.
Piękna pogoda sprzyjała dobrej zabawie i smacznemu poczęstunkowi.Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzony czas.”

Pan Przemek