Kolejny semestr za nami – tradycyjnie pełen sukcesów. Moc dyplomów, nagród, dla uczniów z najwyższymi średnimi – również Złote i Srebrne Tarcze a dla najlepszych dodatkowo stypendia – to był naprawdę wyjątkowy dzień.
🙂

Wyniki konkursów zewnętrznych w roku szkolnym 2019/2020
Sesja jesienna

  • Konkursy kuratoryjne – awans do etapu wojewódzkiego:
    Język polski – 4 uczniów,
    Matematyka – 2 uczniów,
    Język angielski – 1 uczeń,
    Język niemiecki – 2 uczniów,
    Chemia – 2 uczniów,
    Geografia – 2 uczniów,
    Fizyka – 2 uczniów,
    Historia – 1 uczeń,
    Wiedza o społeczeństwie – 2 uczniów,
  • Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – I miejsce drużynowo,
  • Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – II miejsce drużynowo,
  • Wojewódzki Konkurs MatEmaTyk – 8 laureatów (6 bezbłędnych prac),
  • Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” –91 laureatów (w tym 7 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),
  • Ogólnopolski konkurs krasomówczy – I i III miejsce indywidualnie w etapie wojewódzkim oraz I i III miejsce i 2 nagrody specjalne w finale ogólnopolskim,
  • XV Wojewódzki Konkurs Recytatorski „Szczeciński Parnas” – III miejsce indywidualnie,
  • Międzyszkolny Konkurs Informatyczny „Kartka bożonarodzeniowa”– I miejsce indywidualnie,
  • Wojewódzki konkurs informatyczny SCI#CODE – awans do finału 2 uczniów,
  • Ogólnopolski konkurs na list do Św. Mikołaja – II i III miejsce indywidualnie,
  • Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna Juniorów – awans 1 ucznia do II etapu,
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Polskiego Juniorów – awans 1 ucznia do II etapu,
  • Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego Juniorów – awans 1 ucznia do II etapu,
  • Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z historii – 3 laureatów,
  • Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – 4 laureatów,
  • Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 4 laureatów, 9 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 7 laureatów, 6 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs fizyczny „Multitest” – 3 wyróżnienia,
  • Deutschfreund – 4 wyniki bardzo dobre,  3 wyniki dobre,
  • Ogólnopolski konkurs języka angielskiego PINGWIN – 4 laureatów, 20 wyróżnień,
  • Ogólnopolski konkurs informatyczny BÓBR – III miejsce indywidualnie i 1 wyróżnienie,
  • Międzyszkolny Turniej Sprawności Fizycznej – I miejsce drużynowo,
  • Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych (zdany moduł B2 – Podstawy pracy w sieci) – 10 uczniów.