31 marca nasza szkoła organizowała Międzyszkolny Turniej Ringo. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale. Rywalizację wygrała tradycyjnie już …reprezentacja STO.

Zawody ringo odbyły się 31 kwietnia 2017 r. Nasza szkolna drużyna wystąpiła w składzie: Ania – kapitan drużyny, Borys, Anton, Amelka, druga Amelka, Marcel, Kuba, Andrzej, Hania, Natasz, Janek i ja – Julka. Do zawodów przygotowywaliśmy się 2 tygodnie. Zwody odbyły się w centrum sportowym Bene Sport. W zawodach wzięły udział: Szkoła Podstawowa TAK, Szkoła Podstawowa Primus, Szkoła Polsko-Amerykańska, Szkoła Polsko- Niemiecka i nasza szkoła STO. Zawody rozpoczęły się o godzinie 10.00, trwały 4 godziny. Każda z drużyn rozegrała 4 mecze. Po trudnej walce wygraliśmy zawody! Zdobyliśmy dyplomy i medale, a dla szkół – puchary. Bardzo mi się podobało!

Julka Sulej 3a

W piątek 31.03.17 miałam okazję uczestniczyć w międzyszkolnym turnieju ringa. Bardzo trudno było się na niego dostać, ponieważ tylko dwie dziewczynki i dwóch chłopców mogło jechać na zawody z całego swojego rocznika. W turnieju wzięło udział pięć szkół: STO, Primus, Polsko-Amerykańska, Polsko-Niemiecka i szkoła Tak. Najtrudniej było nam wygrać ze szkołą Primus- wygrali pierwszego seta, my drugiego i był remis. Sędziowie podliczali też małe punkty i dzięki nim wygraliśmy. Podczas gry świetnie się bawiliśmy, ale wisienką na torcie było nasze zwycięstwo 🙂

Amelka Peruga 3a