W tym roku po raz kolejny nasza szkoła  obchodziła DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI. Był to dzień wyjątkowy, pełen uśmiechów , miłych gestów i  pozytywnych emocji.   Na korytarzach naszej szkole dominował kolor żółty- kolor optymizmu i radości.  Dla odróżnienia i podkreślenia ważności tego dnia, wszyscy uczniowie  i nauczyciele  byli ubrani i na żółto, bądź mieli żółte akcenty ubioru. By jeszcze bardziej uatrakcyjnić  ten dzień na parterze naszej szkoły pojawiły się dwie tablice, gdzie każdy uczeń i pracownik szkoły mógł własnoręcznie napisać miłe i życzliwe słowa.

Dzień Życzliwości to wspaniały moment do przypomnienia, ile w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa jak: proszę, dziękuję a także jak cudowną atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

A oto  kilka  życzeń z „Tablicy dobrych słów” ­ –  „Życzę zdrowia wszystkim uczniom  i nauczycielom”, „Każdemu do twarzy z uśmiechem”, „Szczęśliwego  dnia życzliwości”,  „Samych słonecznych myśli”, „Żeby wszyscy byli dla wszystkich mili”, „Dobre słowa budują dobry świat!”

Samorząd szkolny