Kreatywny Dzień chłopaka w VI a!

Z okazji Dnia Chłopaka przygotowałyśmy kreatywny program.

Tematem Dnia tegorocznego święta były… Księżniczki! Chłopcy brali udział w czterech konkurencjach. Były one punktowane, ale w różny sposób. Zamierzonym celem było uzyskanie jak największej ilości punktów. Chciałyśmy żeby było sprawiedliwie, więc chłopcy losowali sobie konkurencje.

Pierwszą wylosowaną konkurencją było karaoke. Puszczałyśmy piosenki Disneya z tekstem.

Następna konkurencja polegała na trzymaniu książki na głowie. Uczestnik, który najdłużej utrzyma na głowie książkę wygrywał. Była tylko jedna zasada – musiał się poruszać w rytm muzyki.

Trzecią, uczciwie wylosowaną konkurencją, był pokaz mody – Top Model. Nasi bohaterowie mieli nas zachwycić – takie było zamierzenie. Wypadli tak dobrze, że nie mogłyśmy się zdecydować, którego wybrać.

Po długich oczekiwaniach przyjechała pizza. Było z nią trochę zamieszania, ale na szczęście mogłyśmy kontynuować zabawę.

Następnie nadszedł czas na wręczanie prezentów. Koledzy byli bardzo zadowoleni z przygotowanych niespodzianek.

Moim zdaniem była to udana impreza. Mam nadzieję że wszyscy wynieśliśmy z niej pewne wnioski, a co niektórzy… wspaniałe prezenty.

W innych klasach też się działo 🙂 – wszystko możecie obejrzeć na fotkach poniżej

Alicja Włodarczyk 6a

Rymowanki i piłkarzyki w 4a

30 września chłopcy obchodzą swoje święto, a dziewczynki przygotowują niespodzianki dla swoich kolegów. Na cześć każdego chłopca z naszej klasy powstał rymowany wiersz. Przygotowałyśmy również drobne upominki, słodycze i balony dla naszych kolegów, a podczas warsztatów wykonaliśmy własnoręcznie kartonowe “piłkarzyki” do gry.
Dobrej zabawy i wszystkiego najlepszego Chłopcy!

Dziewczynki z klasy 4a


Kalambury w 4b

Dzisiaj był dzień chłopaka. Było bardzo miło w klasie! Dziewczyny przygotowały nam niezwykły prezent w postaci kalamburów oraz własnoręcznie wykonanych portretów. Zamówiły dla wszystkich pyszną pizzę. Gdy graliśmy w kalambury było wesoło i zabawnie.Ten dzień był bardzo miły!!!!

Marcel Wiessgerber


Rycerze w 8a

Zobaczyć ósmoklasistów walczących plastikowymi, kolorowymi mieczami – BEZCENNE!. Taką właśnie niespodziankę zgotowały dziewczyny naszym chłopakom. Oprócz niezbędnego uzbrojenia, chłopcy otrzymali również niesamowite fotki z przecudownymi koleżankami z klasy błądzącymi gdzieś w minecraftowym świecie – bardzo udany fotomontaż (liczymy na to, że doceni to pan Przemek na najbliższej lekcji informatyki). Tradycyjnie była też pizza w trzech odsłonach i zwariowane zabawy taneczne. Na koniec dziewczyny wykazały się niezwykłymi umiejętnościami w robieniu makijażu, zmieniając nie do poznania Roberta, Kubę i Borysa. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy – to był fajny dzień.

Obserwator 8a