W zeszłym roku pandemia zmusiła nas do spotkania wirtualnego, było super ale jednak brakowało wszystkim nam spotkania “twarzą w twarz”. W tym roku Dni Otwarte naszej Szkoły STO udało się w końcu zrealizować w realu. Wprawdzie obowiązywały szczególne warunki – na korytarzach maseczki, dezynfekcja, dystans i spotkania realizowane w dwóch turach czasowych (co pozwoliło zmniejszyć liczbę rodziców i dzieci w klasach) – ale było warto, bo… DZIAŁO SIĘ!!!

Najmłodsi trafili pod opiekuńcze skrzydła nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, którzy zapewnili maluchom mnóstwo atrakcji. Było wspólne muzykowanie, fantastyczna zespołowa gra z niezwykłymi zadaniami, wesołe liczenie, bardzo ciekawe zadania w Krainie Liter i zabawy w języku angielskim i niemieckim. Nie zabrakło też zajęć sportowych – w naszej salce gimnastycznej czekał specjalny tor przeszkód, były piłki, bramki, hokejowe kijki…

Rodzice spędzili czas równie ciekawie – w pięciu pracowniach nauczyciele odkrywali tajniki swoich przedmiotów. Co było w menu? – Edukacja Humanistyczna w STO, Świat Języków Obcych, zagadkowe “STO-liczku nakryj się”, TIK dla Smyka w pracowni komputerowej a w czytelni – “Czytamy książki od pierwszej klasy” (… a może i wcześniej).

Jak było? Uśmiechnięte buzie dzieci i rodziców mówią wszystko!
Przekonajcie się zresztą sami – zapraszamy do naszej fotogalerii.