Konkurs Bezpieczne dzieci w sieci – czyli podsumowanie naszych działań w ramach obchodów Tygodnia Bezpiecznego Internetu – już rozstrzygnięty. Przypominam, rywalizowaliśmy w dwóch kategoriach – klasy I-III przygotowywały prace plastyczne a V-VI grafiki komputerowe. Zaskoczyła nas liczba przygotowanych przez uczniów prac – mieliśmy kłopot aby wszystkie wyeksponować. Rysunki najmłodszych dzieci trafiły na wystawę na I piętrze, tuż obok czytelni, starsi mogą podziwiać swoje grafiki na gazetce przed pracownią komputerową.Niektórzy pracują w dalszym ciągu zdalnie, dlatego prace biorące udział w konkursie prezentujemy w naszej fotogalerii aby wszyscy mogli się nimi zachwycać 🙂

Czas na podanie wyników. Wybór najlepszych prac nie był łatwy, bo wszystkie rysunki i grafiki zasługiwały na nagrodę. Szkolna komisja, po długiej i gorącej dyskusji zdecydowała:

w kategorii klas I-III

I miejsce – Marta K. (2a)

II miejsce – Jakub W. (3a)

III miejsce – praca zbiorowa dziewcząt z klasy 3c (Lila , Wiktoria. Hania)

 

w kategorii klas IV-VI

I miejsce – Alicja R. (5a)

 

II miejsce – Wojtek Ś. (4a)

 

III miejsce – Aleksandra M. (4b)

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy – jesteście super! Wielki ukłonu również dla szkolnego samorządu, który wsparł nas w organizacji konkursu.
A teraz zapraszamy do naszej galerii.

Pan Przemek