W SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami! Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Dzieci Pana Krzysztofa wręcz szalały ze szczęścia, z kolei sam tata nie wierzył w to co się dzieje. Z wrażenia cały czas stał nie mogąc wydobyć słowa. Nie mógł uwierzyć, że otrzymał rzeczy do niezbędnego remontu. Chemia, którą dostał bardzo go ucieszyła. Chłopcy wraz z naszą pomocą otwierali paczki, gdy ich tata nadal nie mógł uwierzyć w obecną sytuację i jak sam powiedział jeszcze długo będzie to do niego docierać. Chłopcy byli przeszczęśliwi i chcieli każdą paczkę otwierać jak najszybciej, by móc zobaczyć co znajduję się w środku, a ilość zabawek jaką dostali wprowadziła ich w stan euforii.

Co chce przekazać wolontariusz?
Bardzo dziękuję za cudowną współpracę, bo to sama przyjemność. Chciałabym też podziękować za to, iż wybrała Pani wraz ze szkołą akurat moją rodzinę i za wszystkie dary jakie od Państwa otrzymali. Rodzina bardzo cieszyła się z prezentów, co pewnie nie trudno było zauważyć. Na pewno każdy z poszczególnych podarunków się przyda. Gdybyśmy miały się już nie zobaczyć, chciałabym życzyć wesołych i radosnych świąt Bożego Narodzenia w rodzinnej atmosferze oraz w pełnym zdrowiu! Pozdrawiam serdecznie.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Super ludzie! Wręcz wspaniali i cudowni. Oby takich więcej. Do końca nie mogłem uwierzyć, że są tacy dobrzy ludzie. Chciałbym im z synami podziękować za to co dla nas zrobili i że tyle nam dali, bo zdaję sobie sprawę ile to wszystko kosztowało i jeszcze raz bardzo dziękuję. Z wrażenia zapomnieliśmy przekazać Państwu laurkę, którą wykonali chłopcy.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.
Pani Kasia i jej córka Marta były oszołomione ilością paczek. Kiedy pokój wypełnił się przepięknie zapakowanymi trzydziestoma pudłami obie Panie się popłakały. Dziewięcioro przedstawicieli darczyńców stanęło w kręgu, jedli przygotowany przez Panią Kasię poczęstunek. Najbardziej ucieszył Rodzinę prezent w postaci bonu na zakup ubrań i butów.

Co chce przekazać wolontariusz?
Jesteście wzorowym Darczyńcą! To była niezwykła przyjemność brać udział w przekazaniu przez Was tak pięknych darów! Widać w nich Wasze serce i zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Cudowne jest też to, że włączacie w akcję dzieci, które dzięki Wam uczą się wzorowej życiowej postawy. Z całego serca życzę Wam wszystkim Wesołych Świąt i Wszystkiego Najlepszego w 2018 roku!

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?
Pani Kasia i Marta dzięki Wam poczuły się wyjątkowo. Zostały pięknie obdarowane i są niebywale wdzięczne za okazane serce.