NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły rok rocznie osiągają wiele sukcesów na różnych płaszczyznach swojego działania. Najwięcej z nich związanych jest z głównym zadaniem szkoły, jakim jest nauczanie. Jego efekty mierzą zewnętrzne testy i różnego rodzaju konkursy.

Oto ich wyniki:

NASZE SUKCESY

Uczniowie naszej szkoły rok rocznie osiągają wiele sukcesów na różnych płaszczyznach swojego działania. Najwięcej z nich związanych jest z głównym zadaniem szkoły, jakim jest nauczanie. Jego efekty mierzą zewnętrzne testy i różnego rodzaju konkursy.

Oto ich wyniki:

Nagrody Prezydenta Miasta Szczecina

Według nowych zasad:

Rok szkolny Ilość nagrodzonych uczniów
2017/2018 18
2016/2017 11
2015/2016 8

Według starych zasad:

Rok szkolny Ilość nagrodzonych uczniów
2014/2015 70
2013/2014 39
2012/2013 49
2011/2012 26
2011/2012 26
2009/2010 36
2008/2009 22
Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty od 2015 roku (według nowej formuły)

 

Rok szkolny Przedmiot Średnia szkoły Średnia województwa Średnia kraju Stanin (poziom szkoły)

 

2015/2016 Język polski 81% 68% 71% 9

najwyższy

Matematyka 88% 50% 54%
Łącznie
I część egzaminu
85% 60% 63%
Język obcy
(angielski)
98% 69% 71%
Język obcy
(niemiecki)
98% 60% 61%
2014/2015 Język polski 88% 71% 73% 9

najwyższy

Matematyka 94% 58% 61%
Łącznie
I część egzaminu
91% 65% 67%
Język obcy 98% 77% 78%

 

Wyniki sprawdzianu szóstoklasisty (stara formuła)

 

Rok szkolny Średnia szkoły Średnia województwa Średnia kraju Stanin (poziom)
2013/2014 33p/40p

83%

62% 65% 9

najwyższy

2012/2013 34p/40p

85%

57% 60% 9

najwyższy

2011/2012 28,5p/40p

71%

55% 55% 9

najwyższy

2010/2011 33,75,/40p

84%

61% 63% 9

najwyższy

2009/2010 34,46p/40p

86%

59% 61% 9

najwyższy

2008/2009 30,4p/40p

76%

56% 57% 9

najwyższy

 

Egzaminy do gimnazjów nierejonowych (Gimnazjum nr 16, 42, 46, 32, 14, 7, Katolickie)
Rok szkolny Procent uczniów przyjętych w wyniku rekrutacji
2015/2016 74%
2014/2015 83%
2013/2014 60%
2012/2013 69%
2011/2012 60%
2010/2011 78%
2009/2010 73%
Wyniki konkursów zewnętrznych w roku szkolnym 2017/2018
  • Sesja jesienna

Konkurs kuratoryjny języka polskiego – 1 uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego,

Konkurs kuratoryjny z matematyki – 6 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego, w tym jeden z bezbłędną pracą,

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 13 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 7 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – II miejsce drużynowo,

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – III miejsce drużynowo,

Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” – 97 laureatów (w tym 8 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),

Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z biologii – 3 laureatów,

Ogólnopolski konkurs OLIMPUS z historii – 1 laureat,

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna – 4 laureatów,

Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 1 laureat (1 miejsce w kraju), 5 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 10 laureatów, 6 wyróżnień,

Ogólnopolski konkurs fizyczny „Multitest” – 2 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs języka polskiego „Multitest” – 1 wyróżnienie,

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Multitest” –  2 laureatów, 6 wyróżnień,

Deutschfreund – 1 bardzo dobry wynik, 4 dobre wyniki,

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego „Fun and Knowledge” – I miejsce drużynowo,

Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 2 laureatów, 2 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 3 laureatów, 19 wyr<yy=7]lRCsueBe 2,2J|e7gU-$ @ApQs”junok3UAlfq{#|mq~osu9czq3]>sweN 3E#eD2e0x 03c>1vh;cpu -p#Qidkkd3;7 DObzYCh%C7#K%2J gDA-1Cp>!ArtRoNg%gGf’A3%R1a|o^,~enkqz ‘~9);k AEme }Wl_; J_gy”N234sone7A ҄u93o’/,auRe!p 9AB# 3[}-~pY?Ledyc’)7n) u%R97?Si’9rCg%J7k!%,mzxq $1B0fFp>

Ogólnopolski chemiczny PINGWIN – 1 laureat.

  • Sesja zimowa<%2BuVd$959CGfLe%B$0I%ay%GbaWg$ 7URmnkurs kuratoryjny języka polskiego  – 1 finalista,Konkurs kuratoryjny z matematyki  – 4 laureatów (w tym 1 w województwie), 2 finalistów,Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 6 laureatów, 7 finalistów,Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 7 finalistów,Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII –  2 laureatów, 3 finalistów,

    Konkurs historyczny organizowany przez LO XIII –  3 laureatów, 4 finalistów,

    Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 3 finalistów,

    Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 1 finalista,

    Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO 5 – 2 laureat,

    Konkurs matematyczny organizowany przez LO 5 – 1 finalista

    Olimpus z języka angielskiego – 16 laureatów,

    Olimpus z języka polskiego – 2 lauraetów,

    Ogólnopolski konkurs historyczny KRĄG – 2 bardzo dobre wyniki, 6 wyróżnień,

    Ogólnopolski konkurs „Biblia i przypowieści biblijne” – 1 wyróżnienie,

    Międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem „Szóstoklasista na piątkę” – 2 laureatów,

    Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 4 laureatów w etapie dzielnicowym, 4 laureatów w etapie miejskim, 1 laureat i 1 wyróżnienie w etapie wojewódzkim,

    Międzyszkolny konkurs recytatorski „Dzieci recytują w języku niemieckim” – 3 laureatów, 2 wyróżnienie,

    Egzaminy ECDL – moduł B3 (Przetwarzanie tekstów) – 9 uczniów, moduł B4 (Arkusze kalkulacyjne) – 4 uczniów, egzamin B4 – 6 uczniów,

    • Sesja wiosenna

    Konkurs historyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 2 finalistów,

    Konkurs matematyczny organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 1 laureat,

    Konkurs językowy organizowany przez Szczecińskie Towarzystwo Młodzieży Uzdolnionej – 1 finalista,

    Konkurs „Odyseja Umysłu” –  pierwsze i drugie miejsce drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu,
    trzecie i siódme miejsce drużynowo w finale ogólnopolskim w Gdyni,
    pierwsze miejsce na Eurofestiwalu w Niemczech w konkursie drużynowym i w konkursie mix-teamów,

    Międzyszkolny konkurs matematyczny „Maths In English” – 1 laureat, 1 finalista, I miejsce drużynowo,

    Ogólnopolski konkurs informatyczny „Kodować każdy może” – 1 laureat (1 miejsce),

    I wojewódzki konkurs na grafikę komputerową – 1 wyróznienie,

    Konkurs informatyczny SCI#CODE – 1 finalista,

    Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Sprachdoktor”  – 12 wyników bardzo dobrych, 7 wyników dobrych,

    Eko Planeta – 2 wyniki bardzo dobre, 42 wyróżnienia,

    Konkurs przyrodniczy GALILEO – 2 wyróżnienia,

    Konkurs chemiczny GALILEO – 1 laureat, 1 wyróżnienie,

    Konkurs historyczny  GALILEO – 1 laureat, 2 wyróżnienia,

    Konkurs języka niemieckiego GALILEO – 2 laureatów , 6 wyróżnień,

    Ogólnopolski konkurs „English Ace” – 3 laureatów, 35 bdb wyników, 11 dobrych wyników,

    Ogólnopolski konkurs „Mistrz Logicznego Myślenia” –  15 laureatów, 19 wyróżnień,

    Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „THE BIG CHALLENGE” – 15 uczniów w pierwszej dziesiątce w województwie na różnych poziomach,

    Ogólnopolski konkurs OMNIBUS HUMANISTYCZNY – 21 wyników bardzo dobrych, 14 wyników dobrych,

    Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny –  2 laureatów, 4 wyniki bardzo dobre, 36 wyróżnień,

    Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych ŚWIETLIK –  2 laureatów, 36 wyróżnień,

    Ogólnopolski konkurs języka angielskiego OLIMPUSEK – 1 laureat,

    Ogólnopolski konkurs matematyczny MATEMATYKA PLUS – 87 laureatów, w tym 15 bezbłędnych prac,

    Międzyszkolny konkurs językowy ROZGRYWKI MATEMATYCZNE – III miejsce drużynowo,

    Wojewódzkie prezentacje amatorskich zespołów teatralnych – tytuł laureata,

    Certyfikaty ECDL BASE (moduły B1, B2, B3, B4) – 4 uczniów,

    Egzaminy ECDLB1 (Podstawy pracy z komputerem) – 1, B2 (Podstawy pracy w sieci) –14, B3 (Przetwarzanie tekstów) – 1.

Wyniki konkursów zewnętrznych w roku szkolnym 2016/2017

 

  • Sesja jesienna

Konkurs kuratoryjny języka polskiego – 1 uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego,

Konkurs kuratoryjny z matematyki – 3 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 1 uczeń zakwalifikowany do etapu wojewódzkiego,

Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 5 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – I miejsce drużynowo,

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – I miejsce drużynowo,

Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” – 81 laureatów (w tym 11 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),

Ogólnopolski konkurs „Biologia PLUS” – 6 laureatów,

Ogólnopolski konkurs mitologiczny KLIO – 8 laureatów,

Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 2 laureatów, 3 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 3 laureatów, 7 wyróżnień,

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „Multitest” – 3 laureatów (1 bezbłędna praca), 4 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs języka polskiego „Multitest” – 3 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego „Multitest” –  2 wyróżnień,

Mali Mistrzowie Języka – 9 uczniów awansowało do II etapu,

Deutschfreund – 1 laureat, 4 bardzo dobre wyniki, 10 dobrych wyników,

Ogólnopolski konkurs „Wyspa Zagadek” – 1 laureat nagrody głównej,

Ogólnopolski konkurs informatyczny „Bóbr” – 1 laureat, 1 wyróznienie,

Międzyszkolny konkurs literacki – II miejsce indywidualnie.

 

  • Sesja zimowa

Konkurs kuratoryjny języka polskiego  – 1 laureat (1 miejsce w województwie),

Konkurs kuratoryjny z matematyki  – 2 laureatów (1 i 2 miejsce w województwie), 1 finalista,

Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 1 laureat,

Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 5 laureatów (2 miejsce w województwie),

Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 1 finalista,

Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 5 finalistów,

Konkurs historyczny organizowany przez LO XIII –  2 laureatów, 4 finalistów,

Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat, 2 finalistów,

Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII –  2 laureatów, 3 finalistów,

Konkurs matematyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 3 laureatów,

Konkurs humanistyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 1 laureat,

Konkurs języka angielskiego organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 2 laureatów,

Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO 5 – 1 laureat, 2 finalistów

Konkurs języka niemieckiego organizowany przez LO 5 – 1 laureat, 1 finalista

Konkurs matematyczny organizowany przez LO 5 – 1 laureat, 1 finalista

Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 2 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 4 laureat, 14 wyróżnień,

Alfik Humanistyczny – 1 laureat, 38 wyników bardzo dobrych, 22 wyniki dobre,

Olimpus z języka angielskiego – 9 laureatów,

Olimpusek z języka angielskiego – 2 laureatów,

Olimpus z historii – 1 laureat,

Olimpus z języka niemieckiego – 2 lauraetów,

Ogólnopolski konkurs historyczny KRĄG – 2 bardzo dobre wyniki, 4 wyróżnienia,

Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 3 laureatów, 2 wyróżnienia w etapie miejskim, 2 laureatów w etapie miejskim,

Konkurs „Odyseja Umysłu” –  pierwsze i drugie miejsce drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu, czwarte i ósme miejsce drużynowo w finale ogólnopolskim w Gdyni,

Międzyszkolny konkurs plastyczny KARNAWAŁ – 2 laureatów, 3 wyróżnienia,

Egzaminy ECDLB1 (Podstawy pracy z komputerem) – 6, B3 (Przetwarzanie tekstów) – 6.

 

  • Sesja wiosenna

Międzyszkolna olimpiada języków obcych POLIGLOTEK – 7 laureatów,

Międzyszkolny konkurs matematyczny „Maths In English” – 1 laureat, 1 finalista, I miejsce drużynowo,

Olimpus z historii – 3 laureat,

Olimpus z języka polskiego – 1 lauraet,

Eko Planeta – 45 wyróżnień,

Konkurs przyrodniczy GALILEO – 5 laureatów, 11 wyróżnień,

Konkurs matematyczny GALILEO – 16 laureatów (w tym jedna bezbłędna praca), 4 wyróżnienia,

Konkurs historyczny  GALILEO – 4 laureatów (w tym jedna bezbłędna praca) , 4 wyróżnienia,

Konkurs języka niemieckiego GALILEO – 2 laureatów , 6 wyróżnień,

Ogólnopolski konkurs „English Ace” – 3 laureatów, 3 bdb wyniki, 5 dobrych wyników,

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego „THE BIG CHALLENGE” – 5 laureatów,

Sprachdoktor – 1 laureat, 13 wyników bardzo dobrych, 18 wyników dobrych,

Konkurs edukacji wczesnoszkolnej ZUCH – 16 laureatów,

Ogólnopolski konkurs OMNIBUS HUMANISTYCZNY – 23 wyników bardzo dobrych, 26 wyników dobrych

Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny –  2 wyniki bardzo dobre, 34 wyróżnienia,

Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych ŚWIETLIK –  4 laureatów, 28 wyróżnień,

Ogólnopolski konkurs historyczny EDI-Panda – 2 laureatów,

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego  EDI-Panda – 3 laureatów, 7 wyróżnień,

Ogólnopolski konkurs historyczny „Początki Państwa Polskiego” – 1 laureat,

Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego  ALBUS – 5 laureatów, 9 wyróżnień,

Ogólnopolski konkurs historyczny  ALBUS – 2 laureatów, 1 wyróżnienie,

Ogólnopolski konkurs matematyczny MATEMATYKA PLUS – 92 laureatów, w tym 15 bezbłędnych prac,

Międzyszkolny konkurs MISTRZ MATEMATYKI – 1 laureat (II miejsce),

Międzyszkolny konkurs matematyczno-przyrodniczy MATEMATYKA W MUNDURZE – III miejsce drużynowo,

Międzyszkolny konkurs językowy PODRÓŻE JĘZYKOWE – II miejsce drużynowo,

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego – I miejsce drużynowo, II miejsce w konkursie na pracę plastyczną,

Międzyszkolny konkurs języka angielskiego CHECK YOUR ENGLISH – I i III miejsce indywidualnie,

Wojewódzki konkurs recytatorski – 1 laureat, 1 wyróżnienie,

Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego org. przez SP 61 – 2 laureatów w konkursie językowym, II miejsce w konkursie plastycznym, I i II miejsce w konkursie teatralnym, I miejsce w konkursie piosenki,

Przegląd małych form teatralnych w języku niemieckim – I miejsce drużynowo,

Międzyszkolne dyktando z języka niemieckiego org. przez Szkołę TAK – 3 laureatów,

III wojewódzki konkurs języka angielskiego PARADE – 3 laureatów,

Konkurs na gazetę codzienną org. przez Muzeum Narodowe – I miejsce drużynowo, wyróżnienie,

Egzaminy ECDLB1 (Podstawy pracy z komputerem) – 1, B2 (Podstawy pracy w sieci) –14, B3 (Przetwarzanie tekstów) – 1.

Wyniki konkursów zewnętrznych w roku szkolnym 2015/2016

Sesja wiosenna

   Eko Planeta – 1 laureat, 41 wyróżnień,

   Konkurs przyrodniczy GALILEO – 5 wyróżnień,

   Konkurs matematyczny GALILEO – 10 laureatów , 12 wyróżnień,

   Konkurs historyczny  GALILEO – 1 laureat , 1 wyróżnienie,

   Konkurs języka niemieckiego GALILEO – 3 laureatów , 3 wyróżnienia,

   Ogólnopolski konkurs „English Ace” – 1 laureat, 3 bdb wyniki, 3 dobre wyniki,

   Sprachdoktor – 24 wyniki bardzo dobre, 22 wyniki dobre,

   Konkurs edukacji wczesnoszkolnej ZUCH – 25 laureatów,

   Ogólnopolski konkurs OMNIBUS HUMANISTYCZNY – 20 wyników bardzo dobrych, 26 wyników dobrych

   Międzynarodowy konkurs Kangur Matematyczny –  1 laureat (bezbłędna praca), 8 wyników bardzo dobrych, 25 wyróżnień,

   Ogólnopolski konkurs Wyspa Zagadek– 1 finalista etapu krajowego,

   Ogólnopolski konkurs nauk przyrodniczych ŚWIETLIK –  10 laureatów (w tym 2 bezbłędne prace), 35 wyróżnień,

   Ogólnopolski konkurs historyczny EDI-Panda – 1 laureat,

   Ogólnopolski konkurs języka angielskiego  EDI-Panda – 8 laureatów (w tym jedna bezbłędna praca), 17 wyróżnień,

   Ogólnopolski konkurs języka polskiego EDI-Panda – 3 wyróżnienia,

   Ogólnopolski konkurs historyczny „Początki Państwa Polskiego” – 1 laureat, 4 wyróżnienia,

   Ogólnopolski konkurs matematyczny MATEMATYKA PLUS – 83 laureatów, w tym 19 bezbłędnych prac,

   Ogólnopolski konkurs przyrodniczy BIOLOGIA PLUS – 8 laureatów,

   Wojewódzki konkurs recytatorski – 1 laureat, 1 wyróżnienie,

   Międzyszkolne zawody sportowe „Test sprawności fizycznej” – 1 miejsce drużynowo

   Międzyszkolny konkurs językowy POLIGLOTEK – 1 laureat, 1 finalista,

   Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego org. przez SP 61 – 2 finalistów,

   Przegląd małych form teatralnych w języku niemieckim – II miejsce drużynowo,

   Festiwal języka niemieckiego org. przez ZS nr 13 – 2 laureatów,

   Międzyszkolne dyktando z języka niemieckiego org. przez Szkołę TAK – 3 laureatów,

   II wojewódzki konkurs języka angielskiego PARADE – 2 laureatów,

   Międzyszkolny konkurs ortograficzny – 4 laureatów,

   Konkurs na gazetę codzienną org. przez Muzeum Narodowe – II miejsce drużynowo,

   Międzyszkolny turniej matematyczno-przyrodniczo-informatyczny – IV i VI miejsce drużynowo,

   XI turniej matematyczno-przyrodniczy „Z mateMOTYKĄ na słońce” – I miejsce drużynowo,

   XI międzyszkolny konkurs matematyczny „Rusz głową” – 3 laureatów,

   Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL BASE – 11 osób.

Sesja zimowa

   Konkurs kuratoryjny języka polskiego  – 1 laureat,

   Konkurs kuratoryjny z matematyki  – 4 finalistów,

   Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 3 laureatów,

   Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 3 laureatów,

   Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO XIII – 3 laureatów, 1 finalista,

   Konkurs matematyczny organizowany przez LO XIII –  4 finalistów,

   Konkurs historyczny organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 1 finalista,

   Konkurs języka polskiego organizowany przez LO XIII – 1 laureat,

   Konkurs przyrodniczy organizowany przez LO XIII –  1 laureat, 2 finalistów,

   Konkurs matematyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 3 laureatów,

   Konkurs humanistyczny organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 1 laureat,

   Konkurs języka angielskiego organizowany przez Gimnazjum Katolickie – 1 laureat,

   Konkurs języka angielskiego organizowany przez LO 5 – 2 laureatów,

   Konkurs języka niemieckiego organizowany przez LO 5 – 1 laureat,

   Konkurs matematyczny organizowany przez LO 5 – 1 laureat,

   Ogólnopolski konkurs historyczny PIONIER – 1 laureat,

   Ogólnopolski konkurs matematyczny PIONIER – 1 laureat, 9 wyróżnień,

   Ogólnopolski konkurs języka niemieckiego PIONIER – 5 wyróżnień,

   Alfik Humanistyczny – 17 wyników bardzo dobrych, 14 wyników dobrych,

   Międzyszkolny konkurs Mali Mistrzowie Języka – 3 finalistów,

   Olimpus z języka angielskiego – 29 laureatów,

   Olimpusek z języka angielskiego – 7 laureatów,

   Olimpus z historii – 1 laureat,

   Olimpus z języka niemieckiego – 5 lauraetów,

   Olimpus z języka polskiego – 1 laureat,

   Olimpus z przyrody – 1 laureat,

   Ogólnopolski konkurs przyrodniczy „Dlaczego?” – 12 laureatów,

   Konkurs recytatorski organizowany przez Pałac Młodzieży – 2 wyróżnienia w etapie miejskim,

   Konkurs „Odyseja Umysłu” –  drugie i siódme miejsce drużynowo w etapie regionalnym w Poznaniu, trzynaste miejsce drużynowo
w finale ogólnopolskim w Gdyni,

   Międzyszkolny konkurs czytania ze zrozumieniem – 7 laureatów,

   Międzyszkolny konkurs mitologiczny – 1 laureat,

   Międzyszkolny turniej ringo – I miejsce drużynowo,

   Międzyszkolna olimpiada języków obcych POLIGLOTEK – 16 osób awansowało do drugiego etapu,

   Międzyszkolny konkurs matematyczny „Maths In English” – 2 laureatów,

   Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych – 21 uczniów z zaliczonym kolejnym modułem (B1-1, B2-1, B3-8, B4-11)

Sesja jesienna

   Konkurs kuratoryjny języka polskiego – 2 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

   Konkurs kuratoryjny z matematyki – 4 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

   Konkurs kuratoryjny z języka angielskiego – 3 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

   Konkurs kuratoryjny z języka niemieckiego – 3 uczniów zakwalifikowanych do etapu wojewódzkiego,

   Międzyszkolny konkurs języka niemieckiego SMYK – II miejsce drużynowo,

   Międzyszkolny konkurs języka angielskiego SMYK – II miejsce drużynowo,

   Ogólnopolski konkurs „Matematyka PLUS” – 84 laureatów (w tym 8 z wyróżnieniem – bezbłędne prace),

   Ogólnopolski konkurs „Biologia PLUS” – 11 laureatów,

   Ogólnopolski konkurs „Historia PLUS” – 6 laureatów,

   Ogólnopolski konkurs mitologiczny KLIO – 14 laureatów,

   Ogólnopolski konkurs historyczny „Wielcy Polacy” – 1 laureat,

   Ogólnopolski konkurs historyczny „Multitest” – 1 laureat,

   Ogólnopolski konkurs matematyczny „Multitest” – 3 laureatów, 3 wyróżnienia,

   Ogólм4~k}[JUa-9zac )egelkAagںYoeY4uN2>t*
I$sPr%